Bitcoin Fiyatı Ne Olacak ?

Piyasa verilerinin bir dizi çelişkili sinyal göstermesiyle, bir analist şimdi Bitcoin'in yakında bir yıl içinde en büyük fiyat düşüşünü göreceği konusunda cesur bir tahmin yaptı. Yatırımcılar tüm olasılıkları göz önünde bulundururken, bu kadar cesur bir varsayımın tartışmalı olduğu kesindir.

Piyasa verilerinin bir dizi çelişkili sinyal göstermesiyle, bir analist şimdi Bitcoin’in yakında bir yıl içinde en büyük fiyat düşüşünü göreceği konusunda cesur bir tahmin yaptı. Yatırımcılar tüm olasılıkları göz önünde bulundururken, bu kadar cesur bir varsayımın tartışmalı olduğu kesindir.

Olası büyük bir düşüş iddiasını, tweetleyen:

4 saatlik grafikte olası #Bitcoin ayı bayrağı.

Ayı bayrağı desteği bozulursa hedef yaklaşık 2.400 dolar olacaktır.

– The Moon (@TheMoonCarl) 26 Mart 2020

Argümanını, bir ayı bayrağını açıkça gösteren ancak diğer zaman çizelgelerine mutlaka uymayan dört saatlik fiyat tablosuna dayandırıyor. Bununla birlikte, Ay’ın 12 Mart’ta gerçekleşen fiyat düşüşünü de başarıyla tahmin ettiğini belirtmek gerekir.

Son birkaç haftadaki yüksek oynaklık göz önüne alındığında, Bitcoin analistleri bir dizi tahminle ortaya çıktı. Dolayısıyla, hangi verilerin piyasanın bir sonraki hamlesini en iyi anlattığını bilmek zordur. En temel göstergeler, kısa vadede fiyat dalgalanmalarının devam ettiğini, ancak önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha güçlü bir toparlanmaya işaret ediyor.

BITCOIN’İN TEMELLERİ GÜÇLÜ KALDI

Birçok sonuca sadece grafik verileri kullanılarak ulaşılabilir, bu nedenle fiyat tahminleri yapılırken diğer pazar değerlendirmeleri de incelenmelidir. Şu anda analistlerin Bitcoin’in büyük kazançlar için dikkate değer potansiyelini vurgulamak için kullandıkları daha büyük göstergeler sıkıntısı yok. Bunlar, yaklaşan blok ödülünün yarıya indirilmesini, genel blok zinciri faaliyetinde önemli bir artışı ve Bitcoin’i finansal güvenli bir sığınak olarak kullanma konusundaki artan ilgiyi içerir.

Ayrıca, Bitcoin’in 12 Mart’taki büyük düşüşünden bu yana değer artışını yavaşlattığını belirtmek gerekir. Son birkaç günde iki kez 7.000 ABD dolarına yaklaştı. Gelecekteki oynaklık kesin olmakla birlikte, bu adım tek başına amiral gemisi kripto para biriminin mahkum olmaktan uzak olduğu konusunda iyimser olmak için bir neden.

Kripto uzayında kaydedilen bir dizi rakam, şimdi küresel fiatın gücü hakkında ciddi şüpheler ifade ediyor. Anthony Pompliano ve Binance CEO’su Changpeng Zhao bu kişilerden ikisi. Hükümetler tarafından toplu kağıt para basmak için yapılan acele etmenin önümüzdeki birkaç ay boyunca enflasyonu garanti altına alacağını iddia ediyorlar. Birçok kaydedilmiş ekonomist de aynı duyguları yansıtıyor. Bu gibi hareketler Bitcoin ve diğer kripto para birimleri için çok iyi bir şekilde boyanacaktır.

Bu nedenle, Bitcoin başka bir önemli fiyat düşüşü yaşarsa bile, tüm işaretler uzun vadeli büyüme ve istikrara işaret ediyor. Bu gerçek, blockchain teknolojisinin dikkat çekici doğasına ve artan küresel kabulüne dayanmaktadır.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img