Bitcoin Son Ralli Sonrası Güçlü Dirençle Karşı Karşıya

Bitcoin fiyatları, son birkaç gündür dikkate değer kazanımlar elde ettikten sonra kilit direncin üstesinden gelmek için mücadele ediyor.

CoinDesk verilerine göre , dijital para birimi bugünün çoğu için oldukça dar bir aralıkta dalgalanıyor ve bu sabahın başından bu yana 9.000 ila 9.200 dolar arasında işlem görüyor.

Ek Coindsk rakamlarına göre, bu aralık dahilinde, kripto para birimi kabaca 15:00 EST’de gün içi en yüksek 9,172,14 dolara ulaştı.

[Editörden not: Kriptocoinlere veya jetonlara yatırım yapmak oldukça spekülatiftir ve piyasa büyük ölçüde düzensizdir. Bunu düşünen herkes yatırımlarının tamamını kaybetmeye hazır olmalıdır.]

Teknik analistler, bitcoin’in mevcut rahatsızlığından kurtulmak için bazı önemli fiyat seviyelerini aşması gerekeceğini söyledi.

Kripto para hedge fonu yöneticisi BitBull Capital’ın CEO’su Joe DiPasquale, “İleriye doğru, Bitcoin’in 9.300 $ direnç seviyesi olarak hareket eden 50 günlük hareketli ortalama ile yüzleşmesi gerekecek” dedi 

“Sadece bu direnci ihlal ettikten ve destek için tekrar test ettikten sonra, Bitcoin vakfı 9.500 $, 9.800 $ ve sonra 10.000 $ ile mücadele edecek şekilde ayarlayabilir” dedi.

DiPasquale, dijital para biriminin 9.300 dolarlık “güçlü” dirençle karşı karşıya kalmasına rağmen, 9.500 dolarlık dirençin daha da zorlu olduğunu söyledi.

Invest Diva CEO’su Kiana Danial,  bir grup teknik gösterge olan Ichimoku Cloud’a bu seviyelerin çok önemli olduğunun ek teyidi olarak atıfta  bulundu.

“Ichimoku göstergesine dayanarak, Bitcoin son geri çekilmelerde tamamen düşüş göstermedi,” dedi Danial.

Dijital para birimi şu anda “Ichimoku bulutunun üst bandında 9.300 dolar ile 9.500 dolar arasında dirençle karşı karşıya” dedi.

Yazar : Ercan G.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img