Bitcoin SV Başkanı Binance’ı Suçladı!

Bitcoin Satoshi Vision'ın ( BSV ) arkasındaki varlık olan Bitcoin Derneği başkanı bu hafta başlarında haber çıktıktan sonra Binance'ı kripto para birimi projesi ile ilişkilerini seçmekle suçladı.

Jimmy Nguyen bu durumun “çok küçük bir ironi” olduğunu söyledi. Nisan 2019 yılında ana değişiminden sonra cryptocurrency kritik bir rol oynamıştır ve BSV ekonomik olarak hala değerli kabul ediliyor. dedi.

Nguyen “Bu eylemler kelimelerden çok daha yüksek sesle konuşuyor: Binance, Nisan 2019’da madalyonun sözde“ standartları ”karşılamadığını söyleyerek BSV’yi terk ettiği zaman açıklamalar da bulundu. Gerçek şu ki BSV, Binance’in standartlarını karşılamaktadır ”dedi.

Bu haftanın başlarında , Nisan sonunda açılan Binance Pool’un BSV‘nin en büyük madencisi haline geldiği ortaya çıktı . Yedi günlük hareketli ortalamada Binance Pool, basın zamanında ağın toplam hashrate’inin % 20’sinin biraz altındaydı. Yaklaşık bir yıl önce Binance, Kraken ve ShapeShift de dahil olmak üzere diğer bazı borsalarla birlikte BSV’yi, Bitcoin’in yaratıcısı Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden BSV’nin önde gelen savunucularından Craig Wright’ın davranışını protesto etti.

Wright, ona sahtekar diyen herkese dava açmakla açıkça tehdit etmişti. Buna karşılık, Binance CEO’su Changpeng (“CZ”) de dahil olmak üzere birçok kişi bunun için twitter’da paylaşımlar yaptı. Zhao ayrıca BSV topluluğunu Wright’ı ekosisteminden atmaya çağırdı:

“BSV’yi teknoloji perspektifinden destekleyen herkes, SİZİN topluluğunuzu zehirleyen ve dünyanın geri kalanına saldırmayan hileli Craig Wright’a saldırıyor olmalı.” dedi.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img