Bitcoin SV Yol Haritası Sadece Seçili Birkaç Kişi Tarafından Kullanılabilir

Bitcoin SV’nin yol haritasına bir göz atmak istiyorsanız, önce iç çemberin bir parçası olmanız gerekir. Bulunduğu sayfaya gidin ve “korumalı” yazan bir mesajla karşılaşırsınız ve sizden bir şifre girmeniz istenir.

Bitcoin SV’nin yol haritasına bir göz atmak istiyorsanız, önce iç çemberin bir parçası olmanız gerekir. Bulunduğu sayfaya gidin ve korumalı yazan bir mesajla karşılaşırsınız ve sizden bir şifre girmeniz istenir.

Bitcoin SV Yol Haritası Şifre Korumalı

Bitcoin SV kampından yol haritalarını şifre ile koruma kararı merak uyandırıcı gibi görünüyor. Dragon Industries’in kurucusu Arthur van Pelt tarafından işaret edildi:

“BSV Yol Haritası artık sadece şifresi olan kişiler içindir. “

Kaydolmanın veya şifre oluşturmanın bir yolu yoktur, bu nedenle yol haritası yalnızca belirli bir kişi tarafından kullanılabilir gibi görünmektedir

Bugün ilk yarı tamamlandığında, BSV ağı son iki günde BCH ile aynı yolu izlerse, madencileri daha büyük kazançlar elde etmek için Bitcoin’e teslim olurken bir uçurumdan düşecek.

Madencilerin donanımlarını değiştirmeden madeni paralar arasında kolayca geçiş yapabileceği anlamına gelir. Bitcoin’in yarıya inmesi hala bir ay uzakta olduğundan, madenciler karlılığın olduğu yere gidecekler.

Bitcoin Cash ve Bitcoin SV için büyük bir pazar korkusuna ve teslim olmaya yol açabilir, bu da potansiyel olarak kısa vadeli ve uzun vadeli ölümlerine yol açabilir.

Açıkçası, bunların hiçbiri BSV yol haritasına girmeyecek. En azından, bundan şüpheliyiz, ancak erişemediğimiz için bilemeyiz. Yorumlarda düşüncelerinizi yazmayı unutmayın!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img