Bitcoin, Telefon Stoklarını Geride Bıraktı

Bitcoin, Apple ve diğer akıllı telefon stoklarını geride bıraktı

Geçen yıl önemli bir değer kazanmasına rağmen, en iyi performans gösteren mobil şirketler bile Bitcoin için bir meşale tutamaz. Geçen yıl, Apple, Google ve Samsung gibi halka açık akıllı telefon üreticileri değer kazandı ve birçoğu şimdiye kadar ki en yüksek piyasa değerine ulaştı.

Bununla birlikte, etkileyici olsa da, büyümeleri kripto para birimi sektöründeki büyüme nedeniyle gözle görülür ölçüde küçüldü, çünkü Bitcoin (BTC) ve altcoinler 2019’un başında görülen büyük bir gerilemeden kurtuldu.

Mobil Şirketler Performansı 2020

Apple ve halka açık birçok mobil şirket geçen yıl güçlü kazançlar elde etti, ancak Bitcoin kadar güçlü değil. Online cüzdan sağlayıcısı ve Ethereum değişim platformu Luno tarafından sağlanan verilere göre, halka açık ilk beş mobil şirketten dördü geçen yıl büyük kazançlar elde etti.

Apple (AAPL), Şubat 2019 ile Şubat 2020 arasında hisse senedi fiyatı % 90’dan fazla artarak, en iyi performans gösteren halka açık mobil şirket olmuştur.Benzer şekilde, hem Google (GOOGL) hem de Samsung (SMSN) de etkileyici talep gördü. Teknoloji endüstrisi takviminde önemli bir etkinlik olan ticaret fuarı, dünya çapında 70.000’den fazla insanı enfekte eden yeni koronavirüs salgını ile ilgili endişeler nedeniyle iptal edildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img