Bitcoin’e Yatırım Yapmanıza Yardımcı Olacak En İyi 5 Araç

Küresel pazarlarda petrol ve stoklardan kripto paraya doğru ilerlerken, şu anda bitcoin’e yatırım yapmak istemeyebilirsiniz.

Warren Buffett yatırım için en iyi zamanın korku ortamında olduğunu ve şu anda orada oldukça korkutucu olduğunu savunuyor. Bitcoin satın almak için acele etmiyor olabilir, ancak başka bir varlığı devredilen bir fiyatla izlediğinden emin olabilirsiniz. Eğer liderliğini ele geçirmek istiyorsanız, yardım etmek için bu ilk beş araca bakın.

Bitcoin’e Yatırım Yapmanıza Yardımcı Olur

  1. Telegram

Eller aşağı, eğer bu konuda bitcoin veya başka bir kripto paraya yatırım yapacaksanız, bir Telegram hesabınız olması gerekir. Bu behemoth sosyal medya platformunda sayısız bilgi var ve belirli bir gruba katılabilir, haberler alabilir, sorular sorabilir ve genel pazar hissini öğrenebilirsiniz.

Bitcoin’e yatırım yaptığınızda ne bekleyeceğinizi görmek için ticaret, sohbet, trolling ve en önemlisi buradaki en iyi Telegram kripto gruplarına göz atın.

  1. TradingView

Muhtemelen, sadece bitcoin’e yatırım yapmak ve uzun vadede tutmak istiyorsanız, TradingView’a çok derin girmeniz gerekmeyebilir.

TradingView
Ancak, belirli geçici hareketlere neyin neden olduğu hakkında daha fazla bilgi edinmek, en iyi analistlerin alanda hangi fiyat çağrılarını yaptığını öğrenmek ve hatta bir topluluğun parçası olmak istiyorsanız, bu tüm bunlar için en iyi araçtır.

  1. Google Şifrematik

Coinbase gibi bir hesapla bir hesap açar ve 2FA’yı etkinleştirirseniz Google Şifrematik cep telefonunuzda bulunması gereken bir uygulamadır. Seyahat ederken sim’i değiştirebileceğiniz veya metin alamayacağınız için telefon numaranıza kısa mesaj almaktan çok daha uygundur.Google kimlik doğrulayıcısı ile bu sorunu yaşamayacaksınız. Ücretsizdir ve her giriş yaptığınızda benzersiz bir kod almak için QR kodunu bir kez tararsınız ve paranıza koruma eklersiniz.

  1. Defter veya Trezor

2FA’yı etkinleştirmek kesinlikle iyi bir başlangıç ​​olsa da, uzun vadede bitcoin’e yatırım yapacaksanız, fonlarınızı soğuk depoda tutmak çok daha iyidir. Bazıları geniş dokunmatik ekranıyla Trezor’u tercih ederken, diğerleri Ledger’e sağlam inananlardır.

Nano X’i cep telefonunuzla bağlayıp hareket halindeyken işlem yapabilmek kesinlikle harika bir özellik. Ancak Trezor’un Grey Corazon’u kesinlikle bir güzellik. Nihayetinde, hangi arayüzü tercih edeceğiniz kişisel zevkinize bağlıdır, ancak bitcoin’inizin doğru depolanması önemlidir.

  1. Twitter

Kripto para alanındaki en son gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız, sevin veya nefret edin, Twitter mutlak bir zorunluluktur. Sektördeki kilit oyuncuların yorumlarını okuyarak çok şey öğreneceksiniz ve bazı ateşli tartışmalara katılacaksınız.

Yine de dikkat edin! Kripto Twitter hafif yürekli değil. Aslında, zaman zaman düpedüz toksik olabilir ve bağımlılık yapabilir. Bitcoin gibi, asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden daha fazla zaman (veya para) yatırmayın.

Yazar: Nilhan TUNÇ

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img