‘Bitcoin’in 100.000 Dolara Gideceğini Düşünüyorum’ ⋆ ZyCrypto

Apple Crypto Exchange'i Başlatırsa, Bitcoin'in ABD'de Yasaklanması Daha Az Olası: rapor

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

Teknoloji devi ve Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, bitcoin’in çok arzulanan 100.000 dolarlık fiyat noktasına ulaşma yolunda olduğuna inandığını belirtti.

‘Steve-O’s Wild Ride!- Podcast’ üzerine konuşan ‘Woz’ olarak adlandırılmayı tercih ettiği gibi, Bitcoin’in ve büyük kripto para birimlerinin ne kadar başarılı olduğuna duyduğu hayranlığı dile getirdi ve bunun finansın geleceği olabileceğini iddia etti.

“Hiç matematik yapamam, sadece kriptoya olan ilginin çok yüksek olduğunu hissediyorum ve bu yüzden Coinbase çevrimiçi cüzdan hesabına bir sürü para koydum ve hemen hemen orada duruyor” dedi.

Bilgisayar yazılımı ‘geek’, niyetinin her zaman Bitcoin ile deney yapmak olmasına rağmen, ilk kripto yatırımının ona muazzam getiriler sağladığını, Bitcoin’in fiyatının daha yüksek olabileceğine inanmasının daha fazla nedeni olduğunu açıkladı.

“Denemek ve hepsini öğrenmek istedim, sonra bitcoin yükseldi. Korktum ve bir bitcoin hariç tüm Bitcoin’imi sattım” Wozniak devam etti.

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

Hayatımın amacı, oynayacak, deneyecek ama para kazanmamak için yeterince şeye sahip olmak ve iki kez çok yükseldi ve bana para kazandırdı ve son zamanlarda Bitcoin’in 100.000’e çıkacağını düşünüyorum. ”

Ancak bu, mühendisin kripto ile ilk karşılaşması değil. Röportajda Wozniak, kripto endüstrisinin öncü yıllarında kriptoya girişmiş bir şirketle çalıştığını ve bir zamanlar “WOZX” adlı bir madeni para çıkarmayı düşündüğünü açıkladı.

Böyle bir şirketle çalışma deneyimi, dijital varlıklara olan ilgisini artırdı ve Bitcoin ile ilk girişimini başlattı.

Bu yeni şeyle nasıl oynadığınızı söylemek için başlangıç ​​olarak bir sürü Bitcoin aldım. İnternetten nasıl bir şey satın alırsın ve ben onu yendim.” O devam etti.

Ancak Wozniak, Bitcoin’in yüksek enerji tüketimi yoluyla çevre için büyük bir tehdit oluşturduğu iddialarını reddetti. Ona göre, dünya, uçaklarda ve araçlarda içten yanmalı motorlar da dahil olmak üzere daha da tehlikeli faaliyetler uygulamaya devam ederken, çevresel sorunlar için Bitcoin’i suçlamak akıl almazdı.

Bitcoin’in çevreye yönelik tehditler listesinde daha az kötü olduğunu ve karbon ayak izini ele almanın en iyi yolunun çevre için benzer bir tehdit oluşturan diğer faaliyetleri azaltmak olduğunu kaydetti.

“Bu iklim sorununu çözmenin tek yolu, hayatımızı ekonomide geri almaktır.” diyerek sözlerini tamamladı. “Bu yüzden, insanların şu küçük adımı atalım, bilirsiniz, elektrikli bir araba satın alalım ya da bir güneş paneli alalım diye düşünmelerine pek almıyorum – aslında tam tersi de olabilir.”

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img