Bitmain Tesisinden 10.000 Antminer Çalındı İddası!

Raporlar, 10.000 Antimer'in Çin'deki bir Bitmain tesisinden çalındığı iddia edildi.

Kaynaklar, eksik madencilik teçhizatlarının Bitmain kurucuları Jihan Wu ve Micree Zhan arasındaki devam eden güç mücadelesiyle ilgili olduğunu söylüyor.

Haziran ortalarında, Bitmain kurucu ortakları arasındaki güç mücadelesi bildirilmişti. Uzun yıllardır Bitmain, en baskın bitcoin ASIC madencilik teçhizatı üreticisi oldu.

Şimdi bölgesel raporlar , İç Moğolistan’daki bir Bitmain madeninden milyonlarca değere sahip 10.000 Antminer’in kaybolduğunu veya “yasadışı yollarla nakledildiğini” gösteriyor.

Alınan her marka için kesin bir sayı yok, ancak 10.000 Antminer S9 Hydro serisi, S15, T15, S17 Pro, S17, T17 ve bir prototip modeli gibi madencilik cihazlarını içeriyor.

Son kez, iki ortağın tartıştığı iddia edildi, raporlar Zhan’ın görünüşe göre şirketin Shenzhen fabrikasından kaynaklanan teslimatları yasakladığını belirtti. Çin merkezli yayın 8btc, geçen Cuma günü Jihan Wu’dan bir iç mektupta Zhan’ın müttefiklerinin 10.000 maden cihazını aldığını bildirdi.

Tahminler, tüm madencilerin toplam net değerinin yaklaşık 10 milyon dolar olacağını söylüyor. Jihan Wu’dan bir iç notun raporlarına rağmen, Zhan Wu’yu resmi Bitmain Weibo hesabını kullanarak çok sayıda ASIC madencisini almakla suçladı .

 

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img