BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin Üzerinden Ethereum Seçerek Kripto Portföyünü Karıştırıyor – İşte Nedeni

Güç durumdaki kripto değişim platformu BitMEX’in kurucu ortağı ve CEO’su, portföyünü önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) lehine yeniden dengelediğini söylüyor.

yeni bir makaleArthur Hayes, en iyi blok zinciri Bitcoin’in (BTC) aksine, Ethereum’un para olarak kullanılabilecek bir kripto para birimi değil, gezegenin en büyük merkezi olmayan ağının bir varlığı olduğunu söylüyor.

“Ethereum para değil, dünyanın en büyük merkezi olmayan bilgisayarına güç sağlayan bir metadır… Ethereum topluluğu, ETH’nin saf bir parasal araç değil, bu bilgisayarı çalıştırmak için kullanılan bir meta olduğuna açıkça karar verdi.”

Hayes, 2022’nin başında portföyünün Bitcoin ve Ethereum arasında eşit olarak bölündüğünü belirtiyor. Bununla birlikte, Bitcoin şu anda ekonomik kargaşa karşısında hiçbir şey vermediği için kripto kotasını %25 BTC ve %75 ETH’ye sahip olacak şekilde yeniden yönlendirdiğini söylüyor.

“Küresel reel oranlar son derece negatif olduğundan, kendi para biriminde pozitif getirisi olan bir varlığa sahip olmak istiyorum – ve şu anda bu ETH. Bitcoin hiçbir şey kazandırmaz. Bu nedenle, saf faiz oranı farkı açısından, Bitcoin’den daha fazla ETH’ye sahip olmalıyım.

Yönetici daha sonra Ethereum’un Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Terra (LUNA), Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) gibi rakiplerinden çok daha iyi performans göstermesini beklediğini söylüyor.

“ETH’nin, Ethereum’dan ‘daha hızlı ve daha ucuz’ olduğuna dair bir anlatı oluşturan herhangi bir katman-1 zincirinden önemli ölçüde daha iyi performans göstermesini bekliyorum.

Bu anlatı 2020’den 2021’in sonuna kadar çalıştı, ancak şimdi Ethereum, sermaye bazında bir akış ve getiriden son derece olumlu fiyat temellerini destekliyor.”

Hayes daha sonra ETH’nin beş basamaklı bir fiyat etiketine ulaşabileceğini tahmin ediyor.

“Yıl sonunda ortalık yatıştığında, ETH’nin 10.000 doların kuzeyinde işlem göreceğine inanıyorum.”

Ethereum, yazı yazarken günde %3,5 artışla 3.435 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Vadim Sadovski[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img