#BizBize Sohbetlerde Bu Akşam

Arkadaşlar merhaba,

CoinHashtag okuyucuları ve Kripto Para Rehber telegram grubu üyeleri için Türkiye’nin #EvdeKal zorunluluğuna bir çare olma amacıyla bu akşam #BizBize sohbet edeceğiz. Altcoinler, kaldıraçlı işlemler ve diğer birçok konu hakkında aldığımız sorulara istinaden bu etkinliği organize etme gereği duyduk. Kendi alanlarında ve özellikle grafik yorumlama konusunda tecrübe sahibi arkadaşlarımızın öncülüğünde, ”Zoom” programını kullanarak bir yayın gerçekleştireceğiz.

Sizler de ülkemizin geçirdiği zor günlerin havasını biraz da olsa atlatmak, ince bardakta içebileceğiniz çay eşliğinde öğrenmek istiyorsanız tam size göre bir etkinlik planladık. Bugün yapılacak etkinliğe girmenin hiçbir şartı bulunmamakta. Yalnız sohbetin akıcılığını sağlamak amacıyla katılımcılarımızdan, kendilerinin soru sormak veya fikir belirtmek dışında konuşmalarını engellemek amacıyla mikrofonlarını yayın süresince kapalı tutmalarını rica ediyoruz. Yayının daha etkili geçmesi için aldığımız tek önleme hepinizin uyacağını düşünüyoruz.

Yayın 12 Nisan 2020 akşamı saatler 21.30’u gösterdiğinde başlayacaktır. Alarmınızı 10 dakika öncesine göre ayarlayın, eksikleri tamamlamak ve son ayarları gerçekleştirmek için bu tedbirimizi göz ardı etmeyin.

Yayın açılmadan önce ZOOM linki, telegram grubundan paylaşılacaktır. Herkesin en geç 21.20 itibariyle hazır olması dileğiyle…

Faydalı linkler

http://t.me/kriptopararehber

Coin Hashtag

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img