BlackRock CEO’su: ZyCrypto, Rusya-Ukrayna Krizinin Kuduz Kripto Evlat Edinmesini Destekleyebilir

BlackRock CEO'su, Rusya-Ukrayna Krizinin Kuduz Kripto Evlat Edinmeyi Destekleyebileceğini Söyledi

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

Dünyanın en büyük varlık firması BlackRock’un CEO’su Larry Fink, Ukrayna ile Rusya arasında devam eden ihtilafın büyük kripto para benimsemesini tetikleyebileceğini öne sürdü.

Larry Fink, Ukrayna Savaşının Küresel Kripto Kabulünü Teşvik Edebileceğini Savunuyor

BlackRock’tan Fink, hissedarlarına Perşembe günü yaptığı açıklamada, bitcoin ve ethereum gibi kripto para birimlerinin uluslararası işlemler için araç olarak kullanılabileceğine inandığını söyledi. Reuters rapor.

Ukrayna-Rusya savaşı, dünyanın dört bir yanındaki egemen devletlerin fiat para birimleriyle bağımlılıklarını yeniden değerlendirmelerini ve kripto para birimlerini benimsemelerini sağlayacak. Ayrıca, dijital para birimlerine dayanan iyi tasarlanmış bir ödeme sistemi, mevcut uluslararası işlemlerin anlaşma sistemini iyileştirebilir. Fink’in çok güzel ifade ettiği gibi:

“Düşünceli bir şekilde tasarlanmış küresel bir dijital ödeme sistemi, kara para aklama ve yolsuzluk riskini azaltırken uluslararası işlemlerin çözümünü iyileştirebilir.”

Hem bitcoin’in “dijital altını” hem de daha yeni kripto varlıkları olan kripto para birimleri, yıllar içinde sorun zamanlarında uygulanabilir bir koruma olduğunu kanıtladı, ancak Ukrayna felaketiyle birlikte, uluslararası yerleşimler için dikkate değer bir araç haline geldiler ve savaşa hızlı yardım gönderdiler. -yırtık millet

Reklamcılık

&nbsp &nbsp

Başkan ayrıca, müşterilerden gelen yoğun talebin ardından firmanın aktif olarak kripto para birimleri ve sabit paraları araştırdığını açıkladı. Geçen ayın başlarında, yönetim altındaki varlıklarda (AUM) 10 trilyon doları aşan dünyanın en büyük varlık yöneticisinin, müşterileri için bir kripto para birimi alım satım hizmeti sunmaya hazırlandığı bildirildi.

Fink’in son sözleri, önceki görüşlerine kıyasla kripto para birimi endüstrisi hakkında daha iyimser bir görüş sunuyor. Geçen yıl Mayıs ayında, yatırımcıları bitcoin’in yüksek oynaklığı konusunda uyardı ve daha sonra şunları söyledi: CNBC uzun vadeli ve emeklilik yatırımcıları arasında kripto için “çok az” talep görüyordu.

Kurumsal yazılım üreticisi MicroStrategy’deki mülkiyet hissesi aracılığıyla bitcoin’e dolaylı olarak maruz kalan New York merkezli çokuluslu şirketinin kripto üzerinde büyük bir bahis yapıp yapmayacağını zaman gösterecek.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img