Bloomberg Analisti Mike McGlone, Bitcoin’in %230’dan Fazla Patlamadan Önce Bu Temel Destek Seviyesine Düşebileceğini Söyledi

Kıdemli Bloomberg stratejisti Mike McGlone, Bitcoin’in (BTC) önümüzdeki aylarda altı haneli bir fiyata ulaşmadan çökebileceğine inanıyor.

Yeni bir video röportajında, McGlone diyor amiral gemisi kripto para biriminin, %230’luk bir kazanç olan 100.000 $’lık bir fiyata yükselmeden önce 30.000 $’lık kilit destek seviyesine düşmesi muhtemel.

“Eğer satın alırsan [Bitcoin] 41.000 dolar civarında, bence, belki bir yıldan daha kısa bir süre içinde, 100.000 dolar civarında bir artış beklemelisiniz.

Ancak şu anda bu seviyelerde, önce 30.000 doları kolayca görebiliriz. Ve bunun bir tür risk ödülü olmasını kesinlikle bekliyorum çünkü 30.000 dolar kilit destek oldu.”

Kıdemli Bloomberg stratejisti, Bitcoin’in geri dönüş öncesinde hisse senetlerini düşüş eğiliminde izlemesini beklediğini söyledi.

“Hisse senetlerinde beklediğim gelgit giderse, Bitcoin’in onunla birlikte düşmesini, altının daha iyi performans göstermeye devam etmesini bekliyorum. Ve sonra Bitcoin ve altın öne çıkacak.

Şimdi bu bir senaryo. Şimdi eğer yanılıyorsam, borsa tekrar dümdüz yükselmeye devam ediyor, Bitcoin olduğu gibi daha iyi performans gösterecek.”

McGlone’a göre, Bitcoin, kripto varlık alanındaki en kaliteli yatırımdır, ancak bir toparlanma aşamasına geçmeden önce “biraz sarsılması gerekir”.

“Kriptolarla ilgili en önemli şey, geleceğin spekülatif aşırı örneği olmalarıdır. 18.000 adet olmak üzere 7/24 ticaret yapabilirler. Shiba Inu’da ne olduğunu ve buna benzer şeyleri biliyorsun. Bu çok saçma.

Ancak Bitcoin uzaydaki altındır. Ve hala spekülatif. Ben sadece gerçekten biraz sarsılması ve ardından bütün bir pazar olarak geri dönmesi gerektiğini düşünüyorum.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/WhiteBarbie/wacomka[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img