Bloomberg İstihbarat Analisti Mike McGlone, Bitcoin’in Borsadan Daha İyi Performans Göstermeye Devam Edeceğini Söyledi – İşte Nedeni

Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone, kıyaslama kripto varlığı 2022 rekor yüksek seviyeye ulaştığı için Bitcoin’in (BTC) borsadan daha fazla kazanç görmeye devam edeceğini söyledi.

Yahoo Finance ile yeni bir röportajda, McGlone tanımlar BTC’nin bu yılın başlarında 40.000 doların altına düşmesinden sonra Bitcoin’in son rallisinin arkasında ne var?

“Bitcoin’in önemi, son birkaç hafta beni gerçekten etkiledi, gezegendeki en önemli akıcı ve yaygın olarak işlem gören 7/24 varlık ve nikelin bozulduğunu ve birkaç hafta ticaret yapamayacağımızı gördüğümüzde. , insanlar Bitcoin’e baktılar ve bu şeyin ticareti durdurmadığını söylüyorlar.”

McGlone, Bitcoin’in onu değerli bir varlık sınıfı yapan özelliklere sahip olduğunu söylüyor.

“Bitcoin’in arzı kodla düşüyor ve talebi ve benimsenmesi artıyor ve gerçekten savaştan görüyorsunuz, değeri mağaza değeri değişim mekanizması olarak ortaya çıkıyor. Bazı yerlerde, küresel teminat haline geliyor. Bana göre, borsadaki o düşük bağla başlangıçta aşağı çekilen makro büyük resim bu.”

Bitcoin toparlanırken analist, önde gelen kripto para biriminin hala kırmızı bölgede olan borsayı geride bırakmaya devam edeceğini söylüyor.

“Hala bir baskı faktörü olacak, ancak bununla bitireceğim, önemi Bitcoin’in yaklaşık %5 ile yayında olması ve Nasdaq’ın hala yaklaşık %7 düşmesidir. Devam etmeyi umduğum farklı bir güç gösteriyor.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/David Sandron/Danilo Sanino[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img