Cami NFT’leri Ethereum’da 12.000 Şeriat Uyumlu Dijital Cami basacak

2021’de 40 milyar doların üzerinde NFT el değiştirdi ve 2022’den 20 kat artışa işaret ederek NFT’leri ilgi odağı haline getirdi ve başka bir blok zinciri yeniliğinin kullanım durumlarını gösterdi. NFT’ler, hem halka açık bir zincirden dağıtılması hem de işlemlerinin açık olması ve dolayısıyla izlenebilmesi açısından kripto para birimleriyle benzerlikler taşır.

Bununla birlikte, şeffaflığın ve halka açık zincirlerden piyasaya sürülmenin ötesinde, NFT’ler benzersizdir, tedarik açısından sınırlıdır ve son zamanlarda fırtınalı kripto piyasası koşullarında bir değer deposu olarak kullanılmaktadır. Eşsiz ve değerli oldukları için projeler, hayır kurumları için fon toplamak ve insanların kalplerine yakın tuttuğu diğer amaçları ilerletmek için NFT’leri kullanabilir.

Ethereum’daki Cami NFT’leri

Cami NFT’leri projesi Ethereum blok zincirinde dünyanın en ünlü camilerinden bazılarında 12.000 benzersiz elle çizilmiş NFT basmayı planlayan özel bir yardım projesidir. Ethereum’da lansman, ağın popülaritesi ve kullanıcıların değerli kazanımlarını saklamaları için ücretsiz bir gözetimsiz cüzdan olan MetaMask ile uyumluluğu göz önüne alındığında taktikseldir.

NFT projelerinin yaratıcıları, NFT’lere artan ilgiden ve temel teknolojilerin sunduğu avantajlardan yararlanıyor. Serbest değer akışına izin veren, finansal katılımı teşvik etmeye ve insanların yaşam standartlarını iyileştirmeye yardımcı olan aracıları kesen kripto para birimleri gibi, NFT’lerin geniş uygulamaları vardır. Kullanıcılar için dünya çapında farkındalık yaratmak ve konular hakkında mesajlar yaymak için etkili medya olarak ortaya çıktılar. NFT’leri fon toplamak için bir araç olarak kullanan ve aynı zamanda nadir ve değerli dijital varlıkları alan bir yardım projesini destekleyerek, insanların kalplerine yakın tuttukları amaçları desteklemeleri inanılmaz derecede kolay hale geliyor.

NFT ve Blockchain Teknolojileri Şeriat Uyumludur

Cami NFT’leri projesi, dünyaca ünlü camilerin 12.000 benzersiz NFT’sini Ethereum’daki ilgili kullanıcılara dağıtmayı planlıyor. Geliri hayır işleri ve cami inşaatı için kullanılacak.

Bu arada, proje yaratıcıları, insanların dinleri nedeniyle karşılaştıkları çeşitli adaletsizlikleri vurgulama fırsatını kullanacaklar. Böylece bölücü klişeleri ortadan kaldıracak ve mağdurların acılarını dindireceklerdi. En önemlisi, proje, NFT’ler ve kripto para birimleri gibi gelişen teknolojilerin ihtiyacı olan insanları desteklemek için kullanılabileceğini gösteriyor.

Zaten, blok zinciri, kripto para birimleri ve NFT’ler, çoğunlukla, hayır kurumlarında kullanıldığı gibi, yaşamları doğrudan iyileştirmek ve acıyı veya ıstırabı hafifletmek için uygulandıklarında, çoğunlukla Şeriat uyumlu olarak kabul edilmektedir. 1.8 milyardan fazla İslami takipçi, 12.000 benzersiz NFT’den herhangi birine sahip olan ve süreçte değerli bir amacı destekleyen darphaneye katılmakta özgürdür.

Değerli Nedenleri Desteklemek

The Mosque NFTs hedeflerini ilerletmek isteyen kullanıcılar, 29 Mart 2022’de yapılacak müzayedeye katılabilirler. Proje, ilk benzersiz ve özel NFT’leri basacak ve bunları 1 ETH taban fiyatından açık artırmaya çıkaracak. Fiyatlandırma, topluluğun geri bildirimlerine dayanıyordu ve ileride neler olduğunu, insanlara yardım etmeyi ve camileri inşa etmeyi göz önünde bulunduruyordu.

NFT satışlarının yüzde ellisi, Helping the Burma Delta, Mohammed bin Rashid Al Maktoum Knowledge Foundation, One Ummah ve Mila 4 Africa dahil olmak üzere ondan fazla yardım fonuna aktarılacak. Aynı zamanda, kullanıcılar, The Mosque NFTs yaratıcılarının kapsayıcı hedefi ile mükemmel bir uyum içinde, bağış yapmak istedikleri bir vakıf veya hayır kurumu seçmekte özgür olacaklar.

The Mosque NFTs Topluluğunu Ödüllendirme

NFT’ler altı aşamada basılacaktır. Her aşamada, en fazla NFT’yi basan bir kullanıcı veya katılımcılar, projenin ortağı olan “Jacob & Co”dan markalı bir saat kazanacak – bir elmas tasarımcısı olan Jacob Arabo tarafından 1986 yılında kurulan bir mücevher ve saat markası. Aynı zamanda, İslam’ın ana mabedi olan Kabe Camii’ni darp eden bir kullanıcı, NFT müzayedesi sona erdikten sonra ekipten 500 bin dolarlık bir teklif alacak.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img