Cardano (ADA) Beklentileri Bu Metriğe Göre Parlak – Ama Bir Yakalama Var: Crypto Exchange Kraken

Kripto borsası Kraken, dijital varlıklara olan talebi ölçen iki zincir üstü ölçümün Cardano (ADA) için yükseliş görünümü gösterdiğini söylüyor.

Mart 2022’deki kripto zincirleme özetinde, Kraken diyor ADA’nın işlem ücretlerinin, yani piyasa katılımcılarının blok zincirini kullanmak için ödemeye hazır oldukları maliyet, bugüne kadar %50’nin üzerinde arttı.

ADA’nın işlem ücreti, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve Tezos (XTZ) dahil olmak üzere diğer büyük kripto varlıklarının işlem ücretlerindeki genel düşüşün ortasında yükseliyor.

“ADA işlem ücretleri bugüne kadar yaklaşık +%51,5 artarak 0,33$/tx’ten 0,55$/tx’e yükseldi. Yalnızca Mart ayında ADA ücretleri +%37 arttı”

Belirli bir dönemde zincir üzerinde aktarılan toplam kripto varlık miktarının ABD doları değerini temsil eden Ayarlama Uzlaşma Değeri, 2022’de Cardano için artan ağ talebini de gösteriyor.

“Zincir üzerindeki göstergeler, talep arttıkça ADA beklentilerinin parlak olduğunu gösteriyor. ADA’nın düzeltilmiş transfer değeri hacminin 7 günlük hareketli ortalaması, astronomik bir +%2,472 artarak 2,5 milyar dolardan 64,3 milyar dolara yükseldi. Ayrıca, ADA’nın transfer hacmi sadece son 30 günde 22,5 milyar dolardan yaklaşık %+186 arttı. Zincir içi talepteki bu artış, ADA’nın işlem ücretlerindeki artışla aynı zamana denk geliyor.”

ADA, diğer ölçümlerde iyi performans göstermedi. Cardano, ağ faaliyetlerinde %20’lik bir düşüşle Mart ayında aktif adresler açısından en kötü performansı gösteren oldu. Kripto varlığı ayrıca diğer madeni paralara kıyasla en önemli düşüş olan aylık aktif arzda %9 düştü.

Cardano’nun piyasa değeri, kripto varlıklarının piyasa değerindeki genel artışa rağmen %6,6 düştü.

ADA, yazı yazarken 1,06 dolar değerinde.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/AnastelfySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img