Cardano, Avalanche ve İki Ek Altcoin, Ayı Piyasasında Son Derece İyi Performans Gösterme Potansiyeline Sahip: Kripto Analisti

Popüler kripto analisti Austin Arnold, devam eden ayı piyasasına rağmen dört altcoinin “çok iyi” olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

Altcoin Daily’nin ortak sunucusu anlatır 1,23 milyon YouTube abonesiyle, ayı piyasasında satın almak için iyi kripto varlıkları ararken beş özellik arıyor.

Beş özellik, iyi finanse edilmek, yetenekli ekiplerle donatılmak, stratejik ortaklarla bağlantılı olmak, blok zincirleri gerektiren gerçek sorunları çözmeye adanmış olmak ve Arnold’un genel alan büyüdükçe büyüyeceğini düşündüğü dikeylerde var olmak.

Arnold, merkezi olmayan Oracle ağı Chainlink’in (LINK) bu projelerden biri olduğunu söylüyor. Chainlink’in önceki Bitcoin (BTC) ayı piyasasında en iyi performans gösterenlerden biri olduğunu belirtiyor. Ayrıca Chainlink’in geliştirici tarafından benimsenmesine ve oracle ağının BNB Chain (BNB) ve Polygon (MATIC) gibi blok zincirlerdeki başarısına işaret ediyor.

Chainlink, yazı yazarken son 24 saatte yaklaşık %4 artışla 7.72 dolardan işlem görüyor.

Arnold’un listesinde bir sonraki akıllı sözleşme platformu Avalanche (AVAX). Analist, Avalanche’ı “en iyilerden biri” olarak adlandırıyor. [layer-1s] uzayda” ve “en iyi Ethereum rakiplerinden biri”. Ayrıca projenin kendisini Ethereum’dan (ETH) etkili bir şekilde farklılaştırdığını da belirtiyor.

“Ethereum kendisini maksimum merkezsizleştirmeye, Avalanche ise maksimum ölçeklenebilirliğe ve en ucuz ücretlerle maksimum kullanıcıya ulaşmaya çalışıyor.”

AVAX yazı yazılırken 26.72 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 15. sıradaki kripto varlığı, son 24 saatte %3,75’ten fazla düştü.

Arnold, aynı zamanda Ethereum rakibi Cardano’da (ADA) “büyük ölçüde yükselişte”. Analist, Cardano’nun ekosisteminin “gerçekten çiçek açtığını” ve şu anda 5 milyondan fazla değiştirilemez token (NFT) bastığını söylüyor.

ADA, yazı yazılırken 0,616415 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 6. sıradaki kripto varlığı, geçtiğimiz gün yaklaşık %7 arttı.

Arnold’un listesinin sonuncusu “karanlık at” Litecoin (LTC). Litecoin’in, projenin şimdiye kadarki en büyük ağ yükseltmesi olan Mimblewimble’ın (MWEB) son zamanlardaki başarılı lansmanına atıfta bulunarak yakında büyük bir ralli görebileceğini belirtiyor.

1) Bir haftadan kısa bir süre önce, Litecoin ağının şimdiye kadarki en büyük yükseltmesi olan MWEB başarıyla başlatıldı. Esasen, MWEB, adres bakiyelerini görüntüleyememenin yanı sıra günlük işlemler için değiştirilebilirlik ve gizlilik iyileştirmeleri sağlayan bir tercih özelliğidir.

— Ali ??? (@lite_hause) 24 Mayıs 2022

LTC, yazı yazılırken 68.92 dolardan işlem görüyor. 19. sıradaki kripto varlığı, son 24 saat içinde yaklaşık yüzde bir arttı.

ben

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/kersonyanovichaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img