Cardano Vakfı (ADA) Yetenek Boru Hattı, Dünyanın Her Yerinden Yeni Yüzlerle Genişletildi

Ye Ji Kim, #Cardano Vakfı'nda Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama Kıdemli Yöneticisidir. Cardano Vakfı ve Cardano Projesi'nin tanıtımında ve Asya Pasifik Bölgesi'nde yeni fırsatlar bulmada önemli bir rol oynamaktadır. “Şu anda Güney Kore'de yaşıyorum ve küresel topluluklarla tanışmak, ve düşüncelerinizi duymak isterim” dedi.

Ye Ji Kim, #Cardano Vakfı’nda Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama Kıdemli Yöneticisidir. Cardano Vakfı ve Cardano Projesi’nin tanıtımında ve Asya Pasifik Bölgesi’nde yeni fırsatlar bulmada önemli bir rol oynamaktadır. “Şu anda Güney Kore’de yaşıyorum ve küresel topluluklarla tanışmak, düşüncelerinizi duymak isterim” dedi.

Amanda Rasch, Ofis Müdürü ve Cardano Koordinatörü, İsviçre’nin Zürih şehrinde bulunuyor. Kendisini tanıtarak, “Ben çok iyi bir insanım. Önceliklerim; etkinlik koordinasyonu, çeşitli alanlarda yönetim ve konsey konularından geçer. İsviçre’de büyüdüm ve zamanımın bir kısmını da Güney Afrika’da geçirdim. Hem İsviçre hem de Güney Afrikalı olarak, son zamanlarda küçük ailemle İsviçre’ye geri döndüm ve kendimi böyle güzel ve güvenli bir ülkede yaşadığım için son derece şanslı gördüm. Yine de Güney Afrika’yı özlüyorum. Cardano Vakfı için çalışmayı seviyorum çünkü ekip çok motive ve hepimiz aynı amaç uğrunda çalışıyoruz. Herkes kendi fikrini seçme hakkına sahiptir, biz açık ve misafirperver bir kültürde yaşıyoruz.

Vakfımızı temsil eden, etkileşimi ve birlikte çalışmayı çok heyecan verici kılan çok sayıda farklı millet var.

Kripto Uzmanı Sydney Ifergan, tweetledi :

“Çeşitli İnsan Kaynakları, iyi koordine edilen büyük bir varlıktır; sınırların ötesindeki insanlara ulaşan yenilikçi kavramlara yol açar. Cardano ekibi fikirler, potansiyel ve insanlar açısından zengindir. Böylece ‘Yetenek Boru Hattı’ genişletiliyor. “

Cardano Vakfı (ADA) Destekleyici Yüzlere Özel Olarak Tanıtıldı

Cardano topluluğu yardıma ihtiyaç duyduklarında özel destekleyici yüzleriyle tanışıyor.

İK ve Finans Müdürü Juliette Adelfang, vakıf ekibinin kıdemli üyesidir. İnsan kaynakları ve finans müdürünün çifte şapkası olan Juliette; Almanya’da doğdu, Güney Afrika’da büyüdü, şimdi ise İsviçre’de yaşıyor. İsviçre’de lezzetli peynirden bahsediyor. Önceliklerinin ”Cardano In House” ekibi olduğunu, onları daha fazla güçlendirmek ve böylece kolektif becerilerini geliştirmek istediğini belirtiyor. Her ekip üyesinin en yüksek potansiyeline ulaşmasına yardımcı olun. Ayrıca Cardano Vakfı, kitap ve faturalandırmaya yardımcı olmaya hazırlanıyor.

Cardano Vakfı (ADA) Yetenekli İnsanlar

Görünüşe göre Cardano Vakfı’nda birçok fırsat var. Teknolojiye tutkusu olanlar Cardano ile kariyer fırsatı buluyorlar. Cardano, dünyanın dört bir yanındaki yetenekli insanlara kapılarını açık tutuyor.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img