CME, Kripto Piyasa Değeri 2,2 Trilyon Doları Geçerken Mikro Boyutlu Bitcoin ve Eter Seçeneklerini Başlattı ⋆ ZyCrypto

Reklam &nbsp &nbsp

Dünyanın en büyük türev piyasalarından biri olan Chicago Merchantile Exchange Group, mikro bitcoin ve eter vadeli ürünleri için resmi olarak opsiyon ticaretini başlattı.

Standart Boyutlarının Onda Birinde Yeni Mikro Opsiyon Sözleşmeleri

CME Group tarafından yayınlanan 27 Mart tarihli basın açıklamasına göre, borsanın Micro Bitcoin ve Micro Ethereum vadeli işlemlerinde tanık olunan üstel büyüme ve likiditeye yanıt olarak mikro boyutlu seçenekler başlatıldı.

Yeni mikro opsiyon sözleşmeleri, büyüklük olarak ilgili temel tokenlerinin onda biri oranında fiyatlandırılacak ve kurumlar ve bireysel tüccarlar dahil olmak üzere çeşitli piyasa katılımcılarına, önde gelen iki kripto para birimine maruz kalmalarını yönetmede daha fazla esneklik sağlayacak. CME tarafından sunulan kripto ile ilgili ürünler paketine eklediler.

Opsiyon sözleşmeleri, tüccarlara sözleşmenin ömrü boyunca herhangi bir zamanda belirli bir fiyattan bir varlık satın alma hakkı verir – ancak yükümlülük getirmez. Vadeli işlem sözleşmeleri ise, pozisyon önceden kapatılmadığı sürece, önceden belirlenmiş bir tarihte bir varlığın alım veya satımı yükümlülüğüdür.

Mike Novogratz’ın varlık yönetimi firması Galaxy Digital, bu yeni CME mikro seçenekleri için likidite sağlamakla görevlendirilecek. Yeni teklifler, CME’nin Ocak 2020’de bir BTC opsiyon ticareti ürününü piyasaya sürmesinden bu yana iki yıldan fazla ve firmanın Aralık 2017’de ilk Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini başlatmasından bu yana dört yıldan fazla bir süredir geliyor.

Reklam &nbsp &nbsp

Boğa BTC, 2.2T Dolara Vurmak için Kripto Piyasa Değerini Güçlendiriyor

CME’nin duyurusu, kripto para birimlerinin patlamasının hemen ardından geldi. Kripto pazarında, Bitcoin’in 47 bin doları aşması liderliğindeki geniş bir çalışma, toplam piyasa sınırını 2,2 trilyon doları aştı. BTC şu anda yılın başından beri görmediği bir fiyatla 47.489,50 dolar civarında el değiştiriyor ve analistler yakın vadede daha fazla yükseliş bekliyorlar.

Geçen hafta, bir numaralı kripto %15 ve Ether %17 arttı. Küresel piyasalar güvencesiz zeminlerde kalırken, BTC, ETH ve diğer kripto para birimleri daha yeşil çayırlara gidiyor gibi görünüyor.

Ancak boğaların sürücü koltuğunda ne kadar süre kalacağı henüz bilinmiyor.

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img