Coinbase Cüzdan ile Defi Bağlantısı

Merkezi olmayan finans (DeFi) daha da mobil uyumlu hale geliyor.  Kripto borsası devi Coinbase Çarşamba günü DeFi uygulamalarının hem iOS hem de Android'deki Coinbase cüzdanına entegre edildiğini duyurdu.

Coinbase kullanıcıları artık farklı DeFi uygulamalarında hamle yapabilir ve borsa uygulamasından ayrılmadan ilgi çekebilir.

Merkezi olmayan finans (DeFi) daha da mobil uyumlu hale geliyor.  Kripto borsası devi Coinbase Çarşamba günü DeFi uygulamalarının hem iOS hem de Android’deki Coinbase cüzdanına entegre edildiğini duyurdu.

Ethereum blockchain üzerine inşa edilen DeFi uygulamalarının entegrasyonu ile kullanıcılar artık bir sözleşmedeki parametreler karşılandığında otomatik olarak yürütülen akıllı sözleşmelerle kriptoyu faizli ödünç alabilir ve ödünç alabilirler.  Örneğin, Coinbase kullanıcıları bir DeFi sözleşmesine kripto para yatırabilir, kriptolarını başkalarına ödünç verebilir, kredilerine ilgi duyabilir ve uygulamadan ayrılmak zorunda kalmadan cüzdanlarına para yatırabilirler.

Entegrasyon, haberleri açıklayan bir blog yazısında Sid Coelho-Prabhu’yu “sağlayıcılardan farklı oranları karşılaştırmayı, bir web tarayıcısı açmadan kripto paralarınızı kolayca yatırmanızı ve bakiyelerinizi basit, birleşik bir gösterge panosunda görüntülemenizi” mümkün kıldı.

Mesajda, Coinbase, Bileşik ve dYdX gibi kullanıcıların USDC gibi USD sabitlenmiş sabit paraları ödünç almak için% 6’ya kadar APR kazanmalarına izin veren uygulamaları tanıttı.  Coinbase, geçen yıl USDC stabilcoin gelişimini artırmak için oluşturulan bir fon aracılığıyla her iki uygulamaya da yatırım yapmıştı.

Bu durum, geçen ay koronavirüs pandemisinin başlattığı ekonomik gerilemenin ortasında sabit paraların patlamasıyla ortaya çıkıyor.

DeFi pazarlarına girmek artık her zamankinden daha kolay olabilir, ancak potansiyel kullanıcılar dikkatli olmalıdır.  DeFi ve daha büyük Ethereum ekosistemi son aylarda büyüme yaşamış olsa da, bazı kullanıcılar daha büyük kripto pazarı küresel pazarlardaki kargaşaya daldığında DeFi volatilitesi nedeniyle harap olduğunu bildirdi.

Bununla birlikte, telefonlarını koronavirüs stresiyle başa çıkmak ve kriptoyu sürdürmek için kullanan Coinbase kullanıcıları için kullanışlı bir araçtır.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img