Coinbase, Ethereum Üzerinde Çalışan Küçük Sermayeli Altcoin Projesini Listeledikten Sonra %140 Fiyat Patlamasını Tetikledi

Geleneksel finansın işlevselliğini kripto yatırımına getiren bir proje, Coinbase’den sürpriz bir listelemenin ardından patlıyor.

ABD merkezli kripto para borsası, Crypterium’un (CRPT) artık ana web sitesinde, Android ve iOS uygulamalarında kullanılabildiğini bir tweet ile duyurdu.

Crypterium (CRPT) artık yayında https://t.co/CD3RBjtMAO & Coinbase iOS ve Android uygulamalarında. Coinbase müşterileri bu varlığı satın almak, satmak, dönüştürmek, göndermek, almak veya depolamak için giriş yapabilir. https://t.co/676miKRrfh pic.twitter.com/RpPwXwNy0L

— Coinbase Varlıkları (@CoinbaseAssets) 24 Mart 2022

Coinbase, CRPT’ye şirketin Deneysel etiketinin eşlik edeceğini söylüyor. geçerlidir “Platformumuz için yeni olan veya daha geniş kripto pazarımıza kıyasla nispeten düşük işlem hacmine sahip varlıklar”.

Crypterium cüzdanı, kullanıcıların 20 farklı dijital varlık satın almalarına olanak tanırken, şirketin Visa kartı, perakende alımlar yapmak için hem plastik hem de sanal formlarda gelir. Kullanıcılar ayrıca yüksek getirili bir tasarruf hesabı ile varlıkları üzerinden faiz kazanabilirler.

projeye göre İnternet sitesi,

“Kripto ve geleneksel ekonomiler arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyoruz.

Crypterium cüzdanı, satın almak, para çekmek ve kripto kazanmak için geleneksel finans ve dijital varlıkları sınırsız sayıda cüzdanla birleştiriyor.”

Projenin yerel belirteci CRPT, işlem başına %0,5 ücret alır ve bu da belirteçlerin yanmasına neden olur. Proje, önümüzdeki iki yıl içinde toplam arzın %30’unu yakmayı planladığını ve şimdiden 1.000.000 jetonun yakıldığını söylüyor.

Crypterium, duyurudan bu yana %141.4 arttı ve yazı yazılırken 0.79$ fiyatla fiyatlandı.

Sadece iki gün önce, CRPT tokeni 0.17$’dan işlem görüyordu ve iki günlük %364’lük bir kazancı işaret ediyordu.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/vanitjan/Nikelser KateSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img