Coinbase Marj Ticareti

Coinbase, kripto para ticareti platformu Coinbase Pro kullanıcıları için marj ticareti başlattı. Seçilen bölgelerdeki hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılar artık Coinbase marj ticaretine erişebiliyor.

Coinbase Marj Ticareti Coinbase Pro Kullanıcıları için Canlı Yayında! Şirket daha fazla bölgeye erişimi genişletmeyi ve daha fazla türde teminat varlığı sağlamayı planlıyor.

Bugün, uygun Coinbase Pro müşterileri için marj ticaretinin kullanılabilirliğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz… 23 ABD eyaletindeki Coinbase Pro müşterileri, USD fiyat teklifli 3x e kadar kaldırac kullanabiliyor. Coinbase, marj ticaretinin (veya kaldıraç ticaretinin) en çok talep edilen özelliklerinden biri olduğunu belirtti.

Coinbase, Marj ticaretini “ek fon ödünç almanıza izin vererek işlemlerinizin etkisini artırabilir” diye açıkladı. “Sorumlu bir ticaret stratejisinin bir parçası olarak konuşlandırılırsa, marj ticareti sadece belirli bir ticaretteki pozisyonunuzu arttırmakla kalmaz, aynı zamanda portföyünüzü çeşitlendirmeye yardımcı olarak ek sermaye yatırmadan birden fazla pozisyona karşı korunmanıza veya arbitraj yapmanıza yardımcı olabilir.” diye belirtildi.

Önümüzdeki yıl, daha fazla bölgede bulunan müşterilere ürüne erişimi genişletmeyi planladiklarini belirti Ayrıca ürünü daha fazla teminat varlığı içerecek şekilde genişletecekler. Platform, 30 milyondan fazla kullanıcının 150 milyar doların üzerinde işlem yaptığını iddia ediyor. Coinbase daha önce GDAX platformu aracılığıyla 3x kadar kaldıraç ticareti teklif etti, ancak hizmet daha sonra askıya alındı. 2015 yılında piyasaya sürülen GDAX, şirketin bireyleri için profesyonel ticaret platformuydu; Mayıs 2018’de Coinbase Pro oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img