Coinbase Yönetim Kurulu Başkanı ve Eski ABD Adalet Bakanlığı Savcısı, 1.500.000.000.000 Dolarlık Kripto Fonu Açıkladı

Coinbase yönetim kurulu başkanı ve eski federal savcı Kathryn Haun, merkezi olmayan blok zinciri teknolojisine dayalı yeni nesil internet olan Web 3.0’ı destekleyen yeni girişim fonunun lansmanını duyurdu.

Haun anlatır Twitter’daki 92.500 takipçisi, risk sermayedarı şirketi Haun Ventures’ın 1.5 milyar dolar topladığını ve bir kadın risk sermayedarının en büyük ilk fon miktarını temsil ettiğini söyledi.

“Gelecek nesil internet için inşa edilmiş bir firma olan Haun Ventures ile tanışın. Web3’e yatırım yapmak için iki fonda 1,5 milyar dolar topladık. Heyecan verici bir ilk adım, ancak asıl iş şimdi başlıyor.”

İçinde ifade Fonun lansmanını açıklayan Haun, Web 3.0’ın yeni nesil kripto yatırımcılarını teşvik edeceğini söylüyor.

“Bu, nasıl yardımcı olunacağını sormanın ötesine geçiyor – bu, toplulukta aktif, kararlı bir katılımcı olmak ve Web3’ün değerlerini geliştirecek şekilde çalışmakla ilgili. Birçok kripto-yerli firma ilk günden itibaren bu şekilde inşa edildi ve kriptoya giren diğer firmaların geçiş yapması gerekecek. Sermaye sağlamanın ötesinde, öğrendikçe ve büyüdükçe diğer yeteneklerde katman oluşturmayı başlatmak ve planlamak için Web3’e iki özel yolla katkıda bulunacağız.”

Toplanan sermaye iki fona yatırılacak. Haun, 500 milyon doların erken aşama fonuna ve 1 milyar doların hızlandırma fonuna ayrılacağını söyledi.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/GrandeDuc[ad_2]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img