Coinmama, Borsasının Yeni CEO’su Belli Oldu

Unicorn şirketi IronSource’un genel müdürü Sagi Bakshi, paranın geleceğinin Bitcoin olduğuna inandığını söyleyerek kripto para borsası Coinmama'ya CEO olarak katıldı.

Unicorn şirketi IronSource’un genel müdürü Sagi Bakshi, paranın geleceğinin Bitcoin olduğuna inandığını söyleyerek kripto para borsası Coinmama’ya CEO olarak katıldı.

2013 yılından bu yana, Coinmama finansal devrimin ön saflarında yer almakta ve dünyanın kriptolama yöntemini basitleştirmek için çalışmaktadır. Bakshi dümende iken, değişim önümüzdeki on yıl içinde 500 milyon potansiyel Bitcoin kullanıcısı için kripto para birimini dünya çapında erişilebilir hale getirme misyonunu büyütmeye odaklanacak.

“Bitcoin hakkında benim için en heyecan verici olan şey, yıkıcı olması. Bu, daha önce gördüğümüz herhangi bir sistemin aksine yeni bir finansal sistem” diyor Bakshi.

“Ancak Bitcoin’in uzun vadede başarılı olabilmesi için çok daha geniş bir ölçekte benimsenmesi gerekiyor. Coinmama’daki hedefimiz iki yönlüdür: Süreci olabildiğince otomatikleştirerek ve mevcut en iyi kalitede kripto hizmetini sağlayarak kriptoyu mümkün olduğunca kolaylaştırmaya devam etmek. Ve birlikte,kripto para biriminin faydaları hakkında yeni ve potansiyel kullanıcıları eğitmek için kullanmak. ”

Sagi Bakshi, teknoloji sektöründe 20 yılı aşkın deneyime ve telekomünikasyon, reklam teknolojisi ve blockchain teknolojilerinde geniş bir geçmişe sahip bir bilgisayar bilimi mühendisidir.Bitcoin hakkında tutkulu ve Ethereum DAO token satışına katılan uzun süredir kripto meraklısı olan Bakshi, uzmanlığını Coinmama’ya getirmek ve finansal devrime öncülük etmek için can atıyor.

anlık kripto

Related articles

1 Comment

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img