Crypto.com Kullanıcılara Kesintisiz Vergi Raporlama Hizmeti Getiriyor!

Hong Kong merkezli bir ödeme ve kripto para birimi platformu olan Crypto.com, kullanıcılarına kesintisiz vergi raporlama hizmetleri sunmak için önde gelen üç kripto vergi sağlayıcısı CoinTracker, CryptoTrader.Tax ve Token Tax ile bir ortaklık duyurdu.

Hong Kong merkezli bir ödeme ve kripto para birimi platformu olan Crypto.com, kullanıcılarına kesintisiz vergi raporlama hizmetleri sunmak için önde gelen üç kripto vergi sağlayıcısı CoinTracker, CryptoTrader.Tax ve Token Tax ile bir ortaklık duyurdu.

Crypto.com, 24 Mart Salı günü web sitesinde yayınlanan bir blog yayınında ortaklığı duyurdu. Crypto.com’a göre, topluluğun isteklerine yanıt veren ve bu alanın önemi göz önüne alındığında, önde gelen üç kripto ile ortaklık kurdu. San Francisco merkezli CoinTracker, Kansas City merkezli CryptoTrader.Tax ve Token Tax gibi vergi raporlama hizmetleri sağlayıcısı.

Borsaya göre, dünyanın dört bir yanındaki ülkeler sanal para birimleri üzerinde vergi raporlaması zorunlu kıldığından, bu ortaklık bir dizi yargı bölgesi için kripto vergi raporlamasını kullanıcıları için olabildiğince basit hale getirecek ve Crypto.com ekosisteminde sunulan hizmet portföyünü genişletecek.

Her iş ortağı, Crypto.com kullanıcılarının geçmiş kripto işlem verilerini bir CSV formundaki Crypto.com uygulamasından ilgili platformlara aktarmasına izin verecektir. Kullanıcılar daha sonra bir düğmeyi tıklayarak gerekli vergi raporlarını oluşturabilir.

CoinTracker, yılda 200’den az işlem gerçekleştiren Crypto.com kullanıcılarının, tac raporlarını ücretsiz almasını sağlar. 200’den fazla işlemi olan kullanıcılar, ödenen vergi planlarında% 10 indirim alacaktır.

Crypto.com’un kurucu ortağı ve CEO’su Kris Marszalek yorum yaptı:

“Ölüm ve vergilerden kaçamazsınız, ikincisini olabildiğince kesintisiz hale getirmeye çalışabilirsiniz. Crypto.com kullanıcıları için raporlama sürecini basitleştirmek amacıyla bu alanda önde gelen oyuncularla ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ”

CryptoTrader.Tax CEO’su David Kemmerer şunları söyledi:

“Kullanıcılarına kolay, otomatik bir kripto para birimi vergi raporlama deneyimi sunmak için Crypto.com ekibi ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ortaklığın Crypto.com’un bu sektördeki liderliğini gösterdiğini düşünüyorum. Tüm ekip, vergiler dahil olmak üzere kripto para biriminin her yönünü kullanıcıları için mümkün olduğunca kolay hale getirmeye kararlıdır. ”

CoinTracker COO’su Chandan Lodha ortaklık hakkında şunları söyledi:

“Pazar lideri bir küresel kripto para birimi platformu olan Crypto.com ile ortaklık yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz. CoinTracker’ın Crypto.com ile entegrasyonunu genişleterek, kripto para birimi vergilerini ve portföy izlemeyi herkes için basit ve erişilebilir hale getirmeye bir adım daha yaklaştık. ”

2016 yılında kurulan Crypto.com, ödemelere ve kripto para birimi platformuna öncülük ediyor ve kripto para birimine geçişi hızlandırmaya çalışıyor. Crypto Economy tarafından bildirildiği üzere, şirket 2019 sonunda kripto para birimi borsası “Crypto.com Exchange” i başlattı. Crypto.com mobil uygulaması, kullanıcının 7 fiat ve 53 kripto varlığı almasını ve satmasını sağlıyor.

Şirket ayrıca Crypto.com Pay özelliğini platformuna entegre edecek yenilikçi bir fintech şirketi Oveit ile stratejik bir ortaklık yaptığını açıkladı. Entegrasyon, 3.500’den fazla çevrimdışı ve sanal etkinlik düzenleyicisinin Oveit’in platformunu, Crypto.com Pay aracılığıyla 1,5 milyondan fazla etkinlik katılımcısından kripto para birimi ödemelerini kabul etmek için kullanmasına izin verecek.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img