CryptoNews | Bitcoin | Litecoin Dipte Olabilir

CryptoNews | Bitcoin | Litecoin Dipte Olabilir ve Kriptoyu Yeni En Yükseklere Taşımaya Hazır Olabilir?

Litecoin, Bitcoin’in dijital altının gümüşü olabilir, ancak çoğu zaman, kripto para piyasasına liderlik eden piyasa değeriyle yedinci sıradaki kripto varlığıdır.

Bir analiste göre, Litecoin “dibe vurmuş olabilir” ve “yeni yüksekler” altcoin için gelir. Analist ayrıca bunun Bitcoin ve diğer altcoin pazarının takip edeceği anlamına geldiğini söylüyor.

Litecoin ABC Düzeltmesini Tamamladı, Altta Olabilir
2019 ralli başlangıcında, Litecoin kripto pazarının geri kalanını dibe indirdi ve altcoin için% 500’lük büyük bir miting olacağını nihayet başlattı.

Litecoin’e olan ilgi artışı varlığın yarıya inmesinden kaynaklanıyordu. Bununla birlikte, bir ön yarı yarıya, ralli ve Litecoin’in 2019 sonlarında yeni bir yüksek seviyeye geri çekilmesiyle sona erdi.

İlgili Kaynaklar | En İyi Tüccar: Son Kripto Çöküşü Kalkıştan Önce Türbülans

Bu yılın başlarında, ilk dibe Litecoin oldu ve iyileşme belirtileri göstermeye başladı. Kripto para piyasayı, son zamanlarda trendini kırmış olan başka bir mitinge yönlendirdi.

Litecoin bir kez daha yerel bir taban bulmuş olabileceğini ve yeni zirveleri hedeflemeye hazır olduğunu gösteren işaretler sergiliyor.

Bir kripto analistine göre, Litecoin beş dalgalı bir dürtüden sonra bir ABC düzeltmesini tamamladı. Analist, varlıklarda gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmek için Elliott Dalga Teorisi’ni kullanır.

Durum böyleyse, Litecoin teorik olarak bir kez daha beş dalga dürtü için tekrar hazır olacaktı, bu kez yeni bir yerel yüksek ve potansiyel olarak Aralık 2018’de kripto pazarından bu yana ilk yüksek yüksek olacak.

$ LTC’NIN DIPTE OLDUĞUNU , IHTIYATLI BIR ŞEKILDE UZUN OLDUĞUNU, 69 $ ‘IN ÜZERINDE BIR KIRILMAYI VE ID’IN ALTTA OLDUĞUNU VE KARTLARDA YENI YÜKSEKLIKLERI OLDUĞUNU VE AÇIKÇASI LTC’NIN DIPTE MISIRIN DA IYI OLDUĞU ANLAMINA GELDIĞINI DÜŞÜNMEYE BAŞLAYABILIR.

Kripto Varlığı Bitcoin ve Altcoinleri Yeni Zirvelere Taşıyabilir mi?
Analistin belirttiği gibi, Litecoin genellikle trend dönüşümü oluşturmada pazara liderlik eder, ancak daha sonra diğer altcoinler ve hatta Bitcoin takip etme eğilimindedir.

Litecoin dibe vurmak ve yükseliş trendini sürdürmek, Bitcoin ve varlığın geri kalanının da bunu yapacağı anlamına gelir.

Koronavirüsün etkisi ve yaklaşmakta olan bir ekonomik durgunluk, kripto paraların fiyatlarını göz önünde tuttuğundan, böyle bir hareket muhtemelen pazarı şaşırtacaktır.

Yatırımcılar, sahip oldukları her şeyi satarak panik yapıyor, önümüzdeki aylarda ve haftalarda en kötüsünden korkuyorlar.

Ancak deyişe göre, en iyi yatırımcılar diğerleri korktuklarında açgözlü, diğerleri açgözlü olduğunda korkuyorlar.

İlgili Kaynaklar | Coronavirus, Kripto Para Birimini Ezen Kara Kuğu Olayı mı?

Finansal piyasalarda bu kadar çok korkuyla, risk alan yatırımcılar sonuçta karşı pozisyonda oynadıkları için önemli bir ödül bulabilirler.

Bununla birlikte, koronavirüs muhtemelen kripto paraları tamamen ezme gücüne sahip bir siyah kuğu olayı olduğundan, yatırımcılar paralarıyla herhangi bir karar verirken ek dikkat göstermelidir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

Yazar : Umut demir

 

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img