Decentral Games’in temelini oluşturan oyun olan ICE Poker nedir? | CryptoSlate

Meta veriye olan ilgi artmaya devam ediyor. Ayak İzi Analizi metaverse projelerinin blok zinciri endüstrisinde en fazla üçüncü yatırımı aldığını gösteren veriler oyunlar ve araçlar.

Merkezsiz Oyunlar Bu projelerden biri, geçen Aralık ayından bu yana önemli ölçüde büyümüş ve birkaç tur finansmanstratejik bir yatırım da dahil olmak üzere merkezsiz. Ayrıca BSC, Digital Currency Group, Polygon, Arca Funds ve Hashkey gibi sektör liderlerinden stratejik yatırımlar aldı.

ICE Poker nedir?

Decentral Games’in ICE Poker’i Ekim 2021’de piyasaya sürüldü. Oyun, oyuncuların skor tablosunda sıralama için oynayarak jeton kazanmalarını sağlar.

Ekip, açık metaverse’in internetin bir sonraki evrimi olacağına inanıyor ve Decentral Games, herkesin poker gibi tanıdık oyunlardan para kazanmasını sağlamayı hedefliyor.

Merkezsiz Oyunlar

Nasıl oynanır

Oyuncuların yolculuklarına başlamak için en az bir giyilebilir NFT satın almaları veya yetkilendirilmesi gerekir.

Oyuncular, sahip oldukları NFT sayısına göre her gün fiş alırlar ve farklı seviyelerdeki günlük mücadeleleri tamamlamak için ICE jetonları ve XP kazanırlar. Oyuncular, giyilebilir NFT’ler ekleyerek 1,4 kata kadar ödül çarpanı kazanabilirler.

Günlük Liderlik Tablosu ayrıca, oyuncunun skor tablosundaki sıralamasına dayalı olacak ve performans çarpanıyla çarpılacak olan ödül çarpanını da etkileyecektir.

Kullanıcıların en üst %40’ı 1 ile 2 arasında değişen bir performans çarpanı alacak ve en alttaki %60, 1’den daha az çarpılacaktır. gün için yalnızca 0,05 kat ICE alacak ve gelirlerinin %95’ini kaybedecek.

Daha fazla ICE kazanmak için oyuncular, ödülleri ICE bonusunun %35 – 45’ine kadar artırmak için NFT’leri yükseltmek için ICE ve XP de yakabilir.

Oyuncu rolleri

ICE’de oyuncuların farklı rolleri vardır:

Oyuncular, giyilebilir NFT’leri para basma yoluyla veya OpenSea’den satın alabilirler. Şu anda OpenSea’deki NFT’lerin taban fiyatı, oyunu oynamadan önce en az 3.700 dolara eşit olan 1.215 ETH’dir.

Oyuncular, NFT’lerini doğrudan ICE ödülleri kazanmak için kullanabilir ve NFT’lerini yükselterek ve oyundaki sıralamayı yaparak ICE bonusları kazanabilirler.

NFT’lerin ilk maliyeti, Decentraland’deki birçok kişi için çok yüksek. Neyse ki oyuncular, ICE Wearable sahiplerinden bir delegasyon alarak giyilebilir NFT kiralayabilirler.

Ancak, oyuncular yalnızca %60 ICE ödülü alacak ve kalan %40 NFT sahibine bölünecek. NFT derecesi arttıkça, NFT sahibi için çekiliş kademeli olarak artacaktır.

Devredilen oyuncular ve başkalarının oynamasını sağlayanlar var. NFT sahibi, bir veya daha fazla giyilebilir cihazını devredebilir ve bir ICE Poker Loncası oluşturabilir.

Loncanın büyüklüğüne ve xDG miktarına bağlı olarak, oyuncular daha fazla xDG ödülü kazanma şansı için ICE Poker Ligi’ne katılım da organize edebilirler.

NFT sahipleri delegasyondan pasif gelir elde edebilirken, NFT fiyatlarındaki oynaklığa da maruz kalırlar. Oyuncuların geri ödeme süresini değerlendirmeleri gerekir ve kötü sonuçları olan delege bir oyuncuya yetki verirlerse, çok daha az ICE alacaklardır.

Tokenomik ve veri ifadeleri

Merkezi Olmayan Oyunlarda takas edilebilecek iki jeton vardır.

DG, öncelikle giyilebilir NFT’lere erişmek ve bunları yükseltmek için kullanılır ve DG’yi stake etmek, yönetim belirteci xDG’yi kazanacaktır.

xDG, gelişmiş ICE Poker Guild araçlarına erişim, ekonomik teşvikleri değiştirmek ve hazine fonlarını yönetmek için oy hakları ve ekosistemdeki ücretlerin bir payını verir.

DG, 6 yılda 1 milyar dağıtacak ve bunların %62’si topluluğa, %20’si ekiplere ve %18’i erken benimseyenlere dağıtılacak.

ICE, oyuncuları oyuna katılmaya ve NFT’lerini yükseltmeye teşvik eden bir oyun içi jeton görevi görür.

Tüm arz, topluluk ödüllerine ve likiditeye tahsis edilir. Deflasyonist baskıyı hafifletmek için, NFT ve DG hazinesinden elde edilen fazla karlar yükseltilerek ICE yakılacaktır.

Buna göre Ayak İzi Analizihem DG hem de ICE şu anda en fazla 1 dolardan işlem görüyor.

Ayak İzi Analizi – Merkezi Olmayan Oyunlar Simgesi Fiyatı

Kullanıcılar açısından, kullanıcı sayısı 23 Mart itibariyle 8.260 kullanıcı ile Aralık ayından bu yana hızlı bir şekilde arttı. Bu esas olarak Aralık ayından itibaren ve Ocak ayından sonra yeni kullanıcı sayısı yavaşladı.

31 Aralık 2021’de OKEX sponsorluğunda düzenlenen Yılbaşı Partisi ve Kutlaması Cristy Lawrence, Rich DietZ, Fluencee ve Medii gibi sanatçıların performanslarına ev sahipliği yaptı. Decentral Games’in de bir çöpçü avı vardı ve bunların hepsi Aralık ayında büyük ilgi gördü.

Ayak İzi Analizi – Aylara Göre Yeni Kullanıcılar

Decentral Games’in yeni kullanıcı oranı Şubat ayından bu yana kademeli olarak %5’in altına düştü ve günlük aktif kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun eski kullanıcılar olması, eski kullanıcıların hala takıntılı olduğunu da yansıtıyor.

Ayak İzi Analizi – Günlük Kullanıcılar

Decentraland Üzerine Düşünceler

Decentraland, Decentral Games’in poker odası nedeniyle çok fazla trafik kazandı ve Decentraland’ın meta veri deposuna bir yardımcı program sağladı. Ama hala düşünmemiz gereken çok şey var.

Birincisi, çoğu OyunFi oyunların giriş için engelleyici derecede yüksek bir engeli vardır. Oyna-kazan modeli, oyna-kazan modeli haline geldi.

Decentral Games’deki en ucuz NFT, ICE için 0,09 ABD doları fiyatına kıyasla 3,700 ABD dolarına mal oluyor. Oyuncuların parayı geri alabilmek için en az 40.000 basması gerekiyor. Ve Merkezi Olmayan Oyunlarda, “sıkı çalışarak” ICE kazanmak her zaman mümkün değildir, çok fazla şans vardır.

İkincisi, Decentral Games, kumarhane kelimesini ana sayfasından kaldırmış olsa da, esasen kumar oynamaya devam ediyor. Kumar üzerine inşa edilen projeler politika riskleriyle karşı karşıya kalacak. Özellikle bazı ülkeler kumar endüstrisini açıkça yasaklıyor ve KYC’siz blok zinciri dünyasında bu şüphesiz gri bir alan yaratıyor.

Tarih ve Yazar: 09 Mart 2022, Simon

Veri kaynağı: Ayak İzi Analizi Merkezi Olmayan Oyunlar Kontrol Paneli

Bu parça katkıda Ayak İzi Analizi topluluk.

Footprint Community, dünya çapındaki veri ve kripto meraklılarının Web3, metaverse, DeFi, GameFi veya yeni gelişen blok zinciri dünyasının diğer herhangi bir alanını anlamalarına ve içgörü kazanmalarına yardımcı olduğu bir yerdir. Burada birbirini destekleyen ve topluluğu ileriye taşıyan aktif, çeşitli sesler bulacaksınız.

Ayak İzi Analitiği nedir?

Footprint Analytics, blok zinciri verilerini görselleştirmek ve içgörüleri keşfetmek için hepsi bir arada bir analiz platformudur. Zincir üzerindeki verileri temizler ve entegre eder, böylece herhangi bir deneyim seviyesindeki kullanıcılar hızla belirteçleri, projeleri ve protokolleri araştırmaya başlayabilir. Binden fazla pano şablonu ve bir sürükle ve bırak arayüzü ile herkes dakikalar içinde kendi özelleştirilmiş grafiklerini oluşturabilir. Footprint ile blockchain verilerini ortaya çıkarın ve daha akıllıca yatırım yapın.

Kripto Pazarında Avantaj Elde Edin 👇

CryptoSlate Edge’in bir üyesi olun ve özel Discord topluluğumuza, daha özel içerik ve analizlere erişin.

Zincir üzerinde analiz

Fiyat anlık görüntüleri

Daha fazla bağlam

Ayda 19$’a şimdi katılın Tüm faydaları keşfedin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img