Dev Cash Uygulaması, Kullanıcıların Bitcoin (BTC) ile Ödeme Almasına İzin Veren Yeni Özelliği Açıkladı

Mobil ödeme titan Cash App, kullanıcıların önde gelen kripto varlığı Bitcoin’de (BTC) ödeme almalarını sağlayacak yeni bir özellik başlatıyor.

Miami’deki Bitcoin 2022 konferansında konuşan Cash App’in kripto ürün lideri Miles Suter diyor ödemeler uygulamasının, müşterilerin doğrudan mevduatlarını piyasa değeri ile ücretsiz olarak en iyi kripto varlığına anında dönüştürmelerine olanak tanıyan ‘Bitcoin’de Ödenen’ özelliğini kullanıma sunduğunu bildirdi.

“Bitcoin’i daha ilişkilendirilebilir hale getirmek için, maaşınızı Bitcoin’e otomatik olarak yatırmanın basit ve tamamen ücretsiz bir yolu olan ‘Bitcoin’de Ödendi’yi sunmaya başlıyoruz…

Halihazırda Cash App’e sürekli maaş çekleri alan önemli sayıda müşterimiz var.

İki dokunuşla artık bir ile yüz arasında bir yüzde seçebilecekler. [and] ACH raylarından gelen fiat, ücretsiz olarak güzel BTC’ye dönüştürülecek.”

Suter, Cash App’in dağıtacağı kriptoyla ilgili diğer iki özelliği adlandırmaya devam ediyor. İlk olarak, programa bağlı belirli banka kartlarına sahip kullanıcıların ödemeleri en yakın dolara toplamasına ve aradaki farkla BTC satın almasına olanak tanıyan Bitcoin Roundups’tan bahsediyor.

“Bitcoin Roundups, Nakit Kart işlemlerinizdeki yedek değişikliğinizi Bitcoin’e otomatik olarak yatırmanın kolay ve tamamen ücretsiz bir yoludur. Tek yapmanız gereken ücretsiz bir özelleştirilebilir Kart Kartına sahip olmak, Roundups’ı etkinleştirmek ve Bitcoin’i seçmek. Bu kadar.”

Ardından Suter, BTC’nin 2. katman ödeme protokolü olan Lightning Network’e atıfta bulunuyor. Ocak ayında kullanıcıların BTC almasına izin verdiğinde Cash App ile uyumlu hale gelen Lighting Network üzerinden tüketicilerin artık Bitcoin gönderebileceklerini söylüyor.

Bitcoin, yazı yazılırken 43.047 dolardan el değiştiriyor.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Aleutie[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img