Digital Asset Exchange Crypto.com, Çoklu Rallileri Teşvik Eden Altı Düşük Kapasiteli Altcoin için Destek Sunuyor

Kripto borsası devi Crypto.com, yarım düzine gelecek vaat eden altcoin ekleyerek uygulama listesini genişletiyor.

Uygulama ilan edildi pazarın 250’den fazla kripto para birimine ve sabit paraya katılan, oyna-kazan metaverse belirteci Merit Circle’ın (MC) en son listesi.

Merkezi olmayan özerk organizasyon, tüm MC sahiplerine oy hakkı verir ve oyuncuların iki düzineden fazla oyuna erişimi vardır. Merit Circle, listeleme duyurusunun ardından iki dalgada yukarı doğru yükseldi ve %14,3 artarak 2,30 dolardan 2,63 dolara yükseldi. MC gün içinde %11.25 arttı ve 2.55$’dan işlem görüyor.

Ayrıca birleştirme Crypto.com uygulaması, kullanıcı egemenliğini vurgulayan bir gizlilik simgesi olan Threshold Network Token (T)’dir. Proje, Keep Network (KEEP) ve NuCypher (NU) arasındaki son birleşmeden doğdu.

Eşik Ağ Simgesi bazı dalgalı fiyat hareketleri yaşıyor ve şu anda %1.2 artışla 0.12 $’a yükseldi.

Ethereum (ETH) üzerine kurulu merkezi olmayan bir finans (DeFi) protokolü de yeşil ışık Crypto.com’dan.

Alchemix (ALCX), borçları geri ödemek için tokenize edilmiş getiri fonlarını kullanan otomatik bir verim çiftçiliği, borç verme, ödünç alma ve bahis protokolüdür. Kullanıcılar, teminatın ürettiği getiriyi kullanarak otomatik olarak kapatılan teminatlı krediler açabilirler.

Yazma sırasında, Alchemix %5.38 artışla 106.05$’a yükseldi.

İş odaklı, açık kaynaklı hibrit blok zinciri Aergo (AERGO) teklifler Merkezi olmayan uygulamalar oluşturmak için kullanımı kolay geliştirici araçları.

Aergo’nun fiyatı %1.37’lik mütevazı bir artış ve 0.23$’a el değiştiriyor.

Sırada Crypto.com’un en yenisi eklemeler zincirler arası DeFi platformu Alpha Finance’tir (ALPHA). Protokol, riski azaltırken kullanıcılar için maksimum verimi otomatikleştirir. ALPHA jetonu, likidite madenciliği, yönetişim ve stake için kullanılır.

Alpha Finance, yazı yazılırken %6 arttı ve 0,30 dolar değerinde.

Crypto.com uygulaması listesinde son sırada yeni başlayanlar DeFi, takas edilemeyen tokenlar (NFT’ler) ve oyun kullanıcılarına hitap eden Reef (REEF). Zincirler arası uyumludur ve topluluk tarafından yönetilir.

Reef %3,38 arttı ve yazı yazılırken 0,0099$’dan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/vvaldmann/NataliaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img