Dogecoin (DOGE) ve Bir Ek Altcoin’de 2018 Bitcoin (BTC) Alt Boğasını Çivileyen Kripto Analisti

2018’in ikinci yarısında Bitcoin (BTC) düşük noktasını doğru bir şekilde tahmin eden, geniş çapta takip edilen bir analist, iki kripto varlığı için yükseliş beklentilerini detaylandırıyor.

Sahte kripto analisti Smart Contracter anlatır Dogecoin’i (DOGE) satın aldığı 206.200 Twitter takipçisi, hafif bir düzeltme ve satın alma hacmindeki artışın ardından.

Dogecoin, Smart Contracter tablolarına göre günlük grafikte aşağı eğimli bir trend çizgisini kırdıktan sonra yukarı yönlü bir yörüngede.

“Dün hacimdeki güçlü kırılmadan sonra bugün bu geri çekilme biraz Dogecoin istedi. Bir meme jeton sahibi olmayalı uzun zaman oldu ama bunun için buradayım.”

Kaynak: SmartContracter/Twitter

Tüccar ayrıca, varlıkların Ethereum (ETH) ve diğer akıllı sözleşme özellikli blok zincirleri Synapse (SYN) arasında transferini ve takasını sağlayan bir zincirler arası protokol konusunda da iyimser.

Tüccar, Synapse’in Ethereum’a karşı eşleştirildiğinde yedi gün içinde %50’den fazla değer kazandıktan sonra %100’den fazla getiri sağlayabileceğini söylüyor.

“SYN şimdi bir haftada +%50 ve henüz patlamadı bile. Bu kolayca çoklu torbacıya dönüşebilir.”

Smart Contracter’a göre Synapse, Elliott Wave teorisine dayanan üç dalgalı bir düzeltmeden geçtikten sonra yükseliş trendinde. Elliott Dalga Teorisi, bir düzeltme üç dalgalı bir model alırken ana eğilimin beş dalgalı bir model benimsediğini belirtir.

Kaynak: SmartContracter/Twitter

2018 yılının Haziran ayında, Bitcoin 5.700 doların üzerinde işlem görürken Smart Contracter, amiral gemisi kripto para biriminin yaklaşık 3.200 dolarda dibe vuracağını, 200 dolar vereceğini veya alacağını doğru bir şekilde tahmin etti.

Altı ay sonra Bitcoin, henüz 3.156 doları aşmadığı bir düşük seviyeye ulaştı.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Popmarleo[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img