Dünyayı Birlikte Değiştirmek: CoinKeeper

CoinKeeper borsası, son dönemde özellikle ortaya çıkış amacıyla kripto para hayranlarının ilgisini çekmeyi başarıyor. ‘’Dünyayı beraber değiştirelim’’ sloganıyla kripto para piyasasında kendine edinen CoinKeeper, sadece bir borsa olmaktan ziyade insanların website içinde kendileri için yeni bilgiler bulabilecekleri ve bunları rahatlıkla paylaşabilecekleri alanlara da sahip. Bu konuda token satışlarından ortaklıklara, sigorta programından medya ayağındaki çeşitli işlere kadar aklınıza gelebilecek tüm alanlarda yetkin kişi ve kurumlarla partnerlikleri bulunmakta. Bu sayede sadece kendileri için değil sizin için de dünyaya açılmak amacıyla kullanılması için etkili bir basamak görevini yerine getiriyor. Peki CoinKeeper’ı diğer borsalardan ayıran özellikleri neler?

En temel farkı, websitesi üzerinde sadece token alışverişi yapılan ve başka hiçbir şeye izin vermeyen bir borsa değil. Kurduğu ortaklıklar sayesinde hem 100.000’i aşkın kayıtlı kullanıcısına hem de 65.000’i aşkın Telegram topluluk üyesine projeler ile köprü görevini yerine getiriyor. Bir diğer farklı özelliği ise, ‘’sigorta’’ sistemi. Bu konuda genellikle çoğu  borsa, listelediği kripto para projesinin amacına uygun olarak ilerleyip ilerlemediğine veya ortaya koyduğu hedefleri tamamlayıp tamamlayamadığına dikkat etmez. Ancak CoinKeeper kurduğu ortaklar ve yaptığı IEO’ları takiben mevcut projenin ne konumda bulunduğunu, olması gereken yerde olup olmadığını arka planda çalışan yetkin bir ekip vasıtasıyla belirli aralıklarla kontrol etmekte. Bu sayede de proje yeterliliği karşılanamadığı anlaşıldığında yatırımcılarının kayıplarını da bu sigorta programıyla telafi etmeyi kendilerine amaç edinmişlerdir.

Ayrıca başka borsalarda göremeyeceğiniz bir token satış programı burada mevcut: NCO. NCO, ‘’Non Profit Coin Offering’’ yani ‘’ kar beklemeden yapılan token satışı” anlamına gelmektedir. Bu programı uygulayarak CoinKeeper yardıma muhtaç kişilere blok zinciri üzerinden elde edilecek bağışlarla onların hayatlarını değiştirmeyi hedeflemekte. Buna ek olarak blok zincir teknolojisinin sadece para gönderip almaktan ibaret olmadığını da dünyaya kanıtlamak istemekteler. Şu an için kan bağışçıları ile kan bekleyen insanları buluşturmayı hedefleyen ‘’BloodBook’’ isimli NCO programı aktif, buradan dahi sadece sıradan bir borsa olmadığını anlayabiliyoruz.

Bir diğer yandan, website üzerinden çeşitli hizmetlerin CoinKeeper ve arkasındaki güçlü ekip tarafından sağlanabileceği de gözümüze çarpan bilgiler arasında. Buradaki hizmetler; ‘’Token Satışı’’,’’ Başlangıç için Destek’’, ‘’Business sınıf Desteği’’ gibi çeşitli bölümlere ayrılmış ve her biri için değişik yöntemler ile projenin tanınırlığının dünya çapında arttırılmasına katkıda bulunulmak isteniyor. Websitesinin ana sayfasında rahatlıkla erişebileceğimiz bu hizmetlere ulaşmak için bir tık yeter!

Son olarak da AMA düzenlemek amacıyla kullandıkları ve kullanıcılara yaptıkları her etkileşim için bir miktar CCR token bağışının olacağı websitesi üzerinden de hem ortaklık kurdukları projelerin kullanıcılarla buluşmasını hem de uzun vadede kullanıcı görüşlerini de dikkate alarak yapılacak organizasyonlar için temel dayanak noktası oluşturulmuş. Bu ay içerisinde planlanmış 5’ten fazla AMA organizasyonu da hali hazırda kullanıcılardan gelecek yenilikçi soruları beklemekte.

Son olarak CoinKeeper ailesinin bir parçası olmak için bu linki takip edip siteye kaydolabilirsiniz. Ayrıca son haberleri kaçırmamak için de Telegram grubuna katılabilirsiniz.

Yazar: insidetrader

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img