Duyarlılık İyileştikçe Kurumlar Ethereum, Solana ve Ek ETH Rakibine Sermaye Akıtıyor: CoinShares

Önde gelen bir dijital varlık yöneticisi, 2022’de piyasa duyarlılığının sert bir başlangıç ​​yapmasının ardından kurumsal yatırımcıların altcoinlere olan iştahını yeniden kazandığını söyledi.

En son CoinShares Dijital Varlık Fonu Akışlarına Göre Haftalık Raporkripto yatırım ürünleri geçen hafta 180 milyon dolarlık giriş gördü ve girişlerin büyük çoğunluğu Avrupa’dan geldi.

“Dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta toplam 180 milyon $ giriş gördü, bazı geç işlemlerin raporlanması önceki haftanın girişlerini 193 milyon $’dan 244 milyon $’a yükseltti… Girişlerin %99’u Avrupa’dan gelirken, Amerika kıtası kalırken bölgesel bir bölünme devam ediyor. tereddütlü, sadece 1,7 milyon dolarlık giriş görüyor. ”

Pazar payına paralel olarak, Bitcoin (BTC) odaklı dijital varlık yatırım ürünleri geçen hafta 144 milyon dolarlık giriş yaptı. Büyük sayılara rağmen CoinShares, BTC yatırımlarının geçen yıla göre geciktiğini söylüyor.

“Bitcoin girişleri gördü [last] Hafta toplam 144 milyon dolar, yıldan bugüne girişler 350 milyon dolara ulaştı… Girişler, Bitcoin’in ilk çeyrekte toplam 3 milyar dolarlık giriş gördüğü geçen yıla göre geride kalıyor, bu varlık için özellikle coşkulu bir dönem.”

Geçen hafta Ethereum (ETH) ürünleri de yoğun girişler yaşasa da CoinShares, ETH’nin 2022 için negatif net akışlarının 2021’de belirlenen beklentilerin çok gerisinde kaldığını söylüyor.

“Ethereum geçen hafta toplam 23 milyon dolarlık giriş gördü. Duyarlılık iyileşirken, net akışlar yıl için 111 milyon dolarda negatif kaldı. Bu ilk çeyreğe zıt [in] 2021, toplam 705 milyon dolarlık giriş gördüğümüz yer.”

Kurumsal yatırımcılar ayrıca akıllı sözleşme platformları Solana (SOL) ve Cardano’ya (ADA) para akıtarak Solana’yı resmi olarak yıldan bu yana en iyi performans gösteren üçüncü yatırım ürünü haline getirdi.

“Solana ve Cardano, sırasıyla 8,2 milyon dolar ve 1,8 milyon dolarlık girişler gördü. Solana, yıldan yıla toplam 103 milyon dolarlık girişle şu anda en iyi performans gösteren üçüncü yatırım ürünü.”

CoinShares’in verileri, son iki haftanın önemli bir farkla yılın en kurumsal girişlerini gördüğünü gösteriyor.

Kaynak: CoinShares Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/NextMarsMedia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img