El Salvador’daki ilk Bitcoin ATM’si

El Salvador'daki ilk Bitcoin ATM’si. El Zonte plajının turistik bölgesindeki mağazayı ziyaret edenlerin Bitcoin Cash ve Litecoin satın almalarına ve satmalarına izin veriyor.

Her Geçen Gün Artıyor!

Her geçen gün sayısı git gide artan Bitcoin ATM’leri popülerleşmeye devam ediyor. Sağladığı kolaylıklar ile oldukça ilgi gören Bitcoin atmlerinden bir yenisi El Salvador’da açıldı. Dünya üzerinde en çok Bitcoin ATM’sine sahip ülke Amerika’dır.

Kripto ATM, şu anda ABD ve Güney Amerika’da yaklaşık 100 Bitcoin ATM‘si işleten Chicago merkezli Athena’da Bitcoin tarafından işletilmektedir. Sistem, kullanıcıların dijital hesaplarını bir banka hesabına veya kredi kartına ihtiyaç duymadan satın almalarına olanak tanıyor.

Bazı sınırlamalar olmasına rağmen, mobil Bitcoin cüzdanı kullanarak sadece 90 saniyede satın alma yapılabilir: satın alma işlemi başına 2.950 dolar, satış başına 2.000 dolar ve maksimum günlük toplam 9.900 dolar limit bulunmakta.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img