En İyi Analist, Kripto Piyasaları Dururken Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) Tahminlerini Güncelliyor

Deneyimli bir kripto tüccarı, bahar aylarında en iyi dört kripto para biriminin nereye gittiğini görmek için grafiklere bakıyor.

Sahte kripto analisti Kaleo anlatır 475.300 Twitter takipçisi, son Bitcoin (BTC) rallisinden sonra BTC’nin biraz daha yükselmesini, ancak daha sonra 50.000 $ orta aralığında dolaşmasını beklediğini söyledi.

“Pompa şimdiye kadar yerinde oldu.

Makro-boğa eğilimim, bunun geri kalanının yanlış olduğunu ve sonsuza kadar pompalamaya devam edeceğimizi umuyor, ancak 50’lerin ortalarında biraz mola verdiğimizi ve biraz kestiğimizi hissediyorum.

Kaynak: KriptoKaleo/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin %1,53 düştü ve 47.040 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre önde gelen kripto varlığı, bir hafta öncesine göre hala %9,8 arttı.

Kaleo ayrıca eşler arası sanal para birimi Litecoin’e (LTC) de göz atıyor. tüccar diyor altcoin ABD doları karşısında iyi performans gösterirken, LTC/BTC ticaret çiftinde nasıl ilerleyeceğinden emin değil.

“Şu ana kadar Litecoin (USD), BTC/piyasa gücüne binerek tırmanmaya devam etti, ancak kendi başına özel bir şey yapamadı.

BTC çiftinin buradan ayrılmasını bekliyorum, sadece F bana değil, hak ettiğim acıyı hissetmeye devam edeceğim.”

Kaynak: KriptoKaleo/Twitter

Litecoin yüzde arttı ve 131.07 dolar değerinde. Piyasa değerine göre 22. en büyük kripto varlığı, haftalık en düşük 121.06$’dan %8.2 arttı.

Takma adlı tüccar listesinde sonraki sırada Dogecoin (DOGE) var. Bir 2018 rallisini yansıtan köpek temalı meme madeni parasını beklediği 23 Mart tweet’ini takiben, Kaleo kalıntılar Yaklaşık %20 oranında artmasının ardından iyimser.

“DOGE ilk girişten ~%20 yükseldi, yine de birkaç büyük ayak göreceğimiz günü bekliyor. Sabır öder.”

Kaynak: KriptoKaleo/Twitter

Dogecoin yazı yazarken %3.32 düştü ve 0.14$’dan işlem görüyor 25 Mart’taki haftalık en düşük seviyesinden yaklaşık bir kuruş yükseldi.

Grafik gurusunun listesinde sonuncusu stablecoin ihraççısı Terra (LUNA). Altcoinin 27 Mart’ta başlayan 90$ aralığından son çıkışının ışığında, tüccar bu döngü sırasında 150$’ı geçmesini bekliyor.

“LUNA sonunda fiyat keşfine girdi.

Baktığım direnç yükselen bir köşegen olduğundan – yaklaşmadaki hafif bir gecikme biraz daha yüksek bir hedef aralığı anlamına geliyor.

Bu bacak için 150 – 180 dolar arıyorum.”

Kaynak: KriptoKaleo/Twitter

Terra şu anda günde %1.3 düştü ve 105.59 dolarla el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Oleksandra Klestova/MrArtHit/Chuenmanuse[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img