En İyi Bitcoin Balinaları Bir Günde 6.000’den Fazla BTC Ekleyerek Dip’i Satın Aldı

Görünüşe göre en büyük Bitcoin cüzdanları, mevcut piyasa geri çekilmesi sırasında düşüşü satın alıyor ve günde 6.000 BTC’ye kadar çıkıyor.

CryptoQuant’tan Analistler önermek En büyük Bitcoin cüzdanlarının son piyasa düşüşü sırasında agresif bir şekilde eklendiğini. Yu Shiuan Chen’den yeni bir gönderiye göre,

Perakende yatırımcılar ve küçük balinalar BTC satıyor, ancak en büyük 69 büyük balina düşüşü satın alıyor. Son 7 gün içinde BTC döviz rezervlerinde hafif bir artış görebiliriz, ancak Top 69 büyük balina, bugün bile 6.000’den fazla BTC (Net) satın aldı.

Firmadan analistler ayrıca “bir bütün olarak, sahiplerin çoğunun HODL’ye devam ettiği ve tüccarların madeni paralarını kaybetmeye devam ettiği” sonucuna vardı.

Kısa bir süre içinde, aşağı yönlü herhangi bir hareket sadece gürültüdür.

Bu yazının yazıldığı sırada, bitcoin fiyatı gün için %4 düşüşle 43.400 $ civarında işlem görürken, pazarın çoğunluğu büyük ölçüde aynı şeyi izledi. Günlük tasfiyeler 350 milyon dolardır ve en büyük tek sipariş OKEx’te 4.38 milyon dolar değerinde bir BTC hatasıdır. ÖZEL TEKLİF (Sponsorlu) Binance Ücretsiz 100$ (Özel): Kayıt olmak ve Binance Vadeli İşlemlerinde ilk ay (şartlar) için 100$ ücretsiz ve %10 indirim almak için bu bağlantıyı kullanın.

PrimeXBT Özel Teklifi: Kaydolmak ve PATATO50 kodunu girmek için bu bağlantıyı kullanın ve depozitolarınızdan 7,000$’a kadar kazanın.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img