En İyi Ethereum Gaming Altcoin, 1.700.000,000 Dolarlık Hazine Planlarının Açıklanmasından Sonra Patladı

Ethereum üzerine inşa edilmiş popüler bir oyna-kazan metaverse altcoin, proje geliştiricilerinin topluluk yönetimi için planlarını açıklamasının ardından önemli kazanımlar elde ediyor.

yeni bir blogda İletiAxie Infinity (AXS), oyunun geçen yılki muazzam büyümesini vurguluyor ve topluluğu güçlendirmek için “aşamalı ademi merkeziyetçilik” dediği şeyi uygulamaya yönelik uzun vadeli planlarını duyuruyor.

“Oyuncular, oyun içi varlıklarının yanı sıra değerli zamanlarını harcadıkları evrenlere sahip olmayı hak ediyor.

Bu modelde, oyun oyuncuları, tasarımcılar, mühendisler ve yaratıcılar, bir dizi uyumlu sorumluluk ve teşvik altında birlikte çalışırlar.

Dünyanın inşaatçılar ve oyuncular arasındaki tarihi sınırları bulanıklaştıran bir yaklaşım için çok geç kaldığını düşünüyoruz: herkesi yaratma, büyütme, iyileştirme, şampiyonluk yapma ve kolektifin çabalarından yararlanma konusunda yetkilendirme.”

Proje ayrıca, hazinesinin tüm AXS token sahipleri için kademeli olarak açılacak olan 1,7 milyar dolarlık varlık artırdığını da paylaşıyor.

Axie, kademeli zaman çizelgesinin amacını açıklıyor,

“İlerleyici ademi merkeziyetçiliği, giderek daha geniş bir topluluk üyeleri grubuyla aktif ortaklık/mülkiyet sağlamak için geçireceğimiz kasıtlı, adım adım süreç olarak tanımlıyoruz.

Topluluk ekosistemi hazırlanmadan önce bu sermaye havuzunun kilidini açmanın, yukarıda belirtilen Axie Infinity vizyonumuza kasıtsız olarak uzun vadeli zararlar vereceğine inanıyoruz.”

Şu anda Axie hazinesi içerir 1.54 milyar dolar değerinde 21.879.512 AXS tokeninin yanı sıra 174 milyon dolar değerinde 56.032.7 Wrapped Ethereum (wETH).

Axie, ademi merkeziyetçilik sürecinin üç aşama içereceğini söylüyor: ürün-pazar uyumu, büyüme aşaması ve son olarak topluluk yönetimi ve mülkiyeti.

Planların haberi, Axie Infinity’yi %23.9 artışla 59.34 $’dan 73.55 $’a yükseltti. AXS yazı yazılırken 69.27 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/FCNut1992/Natalia SiiatovskaiaSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img