En İyi Kripto Analisti Bitcoin (BTC) ve Üç Düşük Kapasiteli Altcoin için Yükseliş Devamını Öngörüyor

Popüler bir kripto tüccarı, Bitcoin’in (BTC) yükseliş momentumunu 50.000 dolara kadar sürdüreceğini düşünüyor.

Sahte analist Güvenilir anlatır 319.000 Twitter takipçisi, BTC’nin “B dalgasının” zirvelerini veya bir üçgen yapısının ilk yükselişini çoktan kırdığını söyledi.

“B dalgamızın en yüksek seviyelerini kırdık, bu da üçgenin muhtemelen daha önce tamamlandığını gösteriyor. Herhangi bir düşüş yaşarsak ilgi alanları aynıdır (yeşil bölgeler), ancak bu noktada son video güncellememde belirtildiği gibi, doğrudan 50.000 $ + ‘a kadar çıkabiliriz. ”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

o ekler kısa vadede büyük düzeltmeler beklemiyor.

BTC, yazı yazılırken 47.196,69 dolardan işlem görüyor ve bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık %15 arttı.

Güvenilir ayrıca boğa Eşler arası ödemeler için halka açık bir ağ olan Hedera Hashgraph (HBAR) üzerinde.

“HBAR gerçekten şımarık görünüyor. Dipimizin – aylardır bahsettiğim seviyenin aynısı – olduğunu doğrulamak için haftalık KIRMIZI’yı temizleyin. Daha önce dip noktanın içeride olduğunu düşündüğümü ve sadece onaya ihtiyacımız olduğunu söyledim – KIRMIZI’nın (haftalık) üzerinde kapanış bence bunu doğruluyor.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

HBAR yazı yazılırken 0,23 dolardan işlem görüyor.

Ek olarak, analist tahmin Stabil para borsası Curve Finance (CRV) üzerine inşa edilmiş Ethereum tabanlı bir protokol olan Convex Finance (CVX) için büyük şeyler.

“Düşük seviyelerden şimdiden %100+ yükseldi, bir sonraki yakın ilgi/direnç alanı, biraz geri çekilme görebileceğimizi düşündüğüm 40 dolar civarında.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

CVX, yazı yazılırken 30.39 dolardan işlem görüyor.

Credible Crypto ayrıca CRV’nin kendisi hakkında iyimser hissediyor. Analist, CRV’nin mevcut direnç seviyesini kırması halinde 4,50$ aralığına kadar yükselebileceğini söylüyor.

CRV yazı yazılırken 2,66 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: Güvenilir/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Warm_Tail[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img