En İyi Kripto Analisti, Kripto Piyasaları İçin Bir Çift Göstergenin Yükseldiğini Söyledi, Bitcoin (BTC) ve VeChain’i (VET) İnceliyor

Önde gelen bir kripto analisti, Tether (USDT) hakimiyetinin ve ABD dolar endeksinin (DXY) kripto için büyük yükseliş işaretleri verdiğini söylüyor.

Yeni bir tweet’te Justin Bennett gösteriler 99.000 takipçisi USDT’nin göreceli piyasa hakimiyetini gösteren bir grafik.

Bennett, USDT’nin son düşüş göreli piyasa hakimiyetinin kriptolar için yükseliş olduğunu söyledi.

“Kasım ayından bu yana USDT.D’den (Tether hakimiyeti) ilk düşük düşüş.

Kriptolar için yükseliş.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

Bennett, USD’nin kriptolara karşı değerini ölçen DXY tablolarına dönerek yükseliş inançlarını destekliyor. DXY mevcut trend çizgisinin altına düşerken, Bennett diyor bu kripto pazarları için iyi bir işaret.

“DXY 4 saatlik arıza.

Kriptolar için yükseliş.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

Bu göstergelerin önde gelen kripto varlık Bitcoin (BTC) için ne anlama geldiğine gelince, Bennett görür BTC mevcut direnç seviyelerini değiştiriyor ve potansiyel olarak 45.500 dolar, 53.000 dolar ve hatta 60.000 dolara kadar daha yüksek direnç alanlarına doğru ilerliyor.

“BTC büyük boy pantolon zamanı.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter

Yeni bir blog yazısında, Bennett araştırır kurumsal çözüm altcoin VeChain (VET), dijital varlığı “tüccarların rüyası” olarak nitelendiriyor.

“VeChain (VET) bu ay bir tüccarın hayali oldu. 17’sinde bu rallinin potansiyeli hakkında yazdım ve VET iki gün sonra kopuşu onayladı.

O zamandan beri VET yaklaşık %18 arttı ve hala oldukça iyimser görünüyor.”

Şu anda, Bennett görür VET, destek için 0.056 dolarlık direnç seviyesini değiştiriyor. Bennett, bir sonraki direnç seviyesini 0,062 dolardan çevirdikten sonra, VeChain’in mevcut seviyelerden 0,07 dolar aralığına kadar %25 atlayabileceğini ima ediyor.

“VET günlük kapanışın üzerinde + yeni destek olarak yeniden test edin. Basit.”

Kaynak: JustinBennettFX/Twitter Fiyat Kontrol İşlemi

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Oleksandra Klestova[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img