En İyi Kripto Strateji Uzmanına Göre Bitcoin (BTC) Güçlü Bir Ralli İçin Hazırlanıyor – İşte Hedefi

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti ve tüccarı, Bitcoin’in BTC’yi 2022’nin en yüksek seviyelerine çıkarabilecek güçlü bir yükselişi başlatmaktan bir direnç uzakta olduğunu söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı analist Cred, Bitcoin’in sürekli bir yükseliş için kapıyı açmak için boğaların alması gereken bir seviyeye yaklaştığını söylüyor.

Cred’e göre, 47.100 $, çok sayıda hareketli ortalamanın yüksek bir zaman dilimi direnç bölgesi etrafında eğimli olduğu “güzel bir birleşik alan” olduğunu söylediği için önemli bir fiyat seviyesi.

“Bomer hareketli ortalamalar sandviçimizi eklersek, gerçekten bu 47.000 ila 48.000 dolar arasında birleştiklerini görmeye başlayabilirsiniz. Spesifik olarak, sinyalleri takip eden tüm yüksek zaman dilimi eğilimine sahibiz – 21 haftalık hareketli ortalama, 50 haftalık hareketli ortalama, 200 günlük hareketli ortalama – hepsi bu 46.000 ila 48.000 dolar arasında birleşiyor gibi görünüyor ve ayrıca bu aylık kümenin en üstünde.

Yani bu gerçekten ilk etli anlamlı, yüksek zaman çerçevesine dönüş alanı.”

Kaynak: Kredi/YouTube

Yazma sırasında, Bitcoin 46.982 dolardan işlem görüyor ve 47.100 dolardan direnç almakla tehdit ediyor. Cred, fiyat ikna edici bir şekilde direnç seviyesinin üzerine çıktığında, BTC’nin bir kez daha 60.000 dolara yaklaşmak için yeterli momentuma sahip olması gerektiğini söylüyor.

“Piyasa yukarıda kabul edilirse, A: aylık orta noktanın desteğe çevrildiği ve B: orta ila yüksek zaman dilimi eğiliminin düşüşten geçici olarak yükselişe geçtiğine dair kanıtınız olacak ve bu gerçekten harika olurdu. Bu noktada, [that] 56.000 dolara doğru çok daha etli bir hamle için kapıları açacak [to] 58.000 dolar.”

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/sdecoret/WhiteBarbie[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img