En İyi Kripto Stratejisti Bitcoin için Devasa Yıl Sonu Hedefini Açıkladı

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, Bitcoin’in (BTC) yıl sonuna kadar değerini hızla artıracak büyük bir rallinin ilk aşamalarında olduğunu söylüyor.

Sahte analist Güvenilir anlatır 319.500 Twitter takipçisi, BTC’nin yükseliş sinyalleri vermeye başlamasıyla Bitcoin’in yeni bir paradigmaya girmiş olabileceğini söyledi.

Kripto strateji uzmanına göre, Bitcoin muhtemelen beş dalgalı boğa döngüsünün beşinci dalgasına girdi ve 130.000 doların üzerine çıkmaya hazırlanıyor.

“Tüm ciddiyetle, 5’inci, 1’e ve 3’e benzer olmalı, çünkü bir kez başladığımızda geri çekilmeler sığ olacak ve esasen birkaç ay boyunca ‘sadece’ olacak. Gerçekten yeni bir paradigma değil, sadece bir yıllık konsolidasyon döneminden sonraki genişlemenin sonucu. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Credible, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden bir teknik analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine üyedir. Teori, bir boğa piyasası döngüsünün, bir, üç ve beşinci dalgaların ana yükseliş trendleri olduğu beş dalga halinde geldiğini belirtir.

Credible’a göre, beşinci dalga muhtemelen Dahil etmek bir patlama noktası veya Bitcoin’in kısa sürede katlanarak yükseldiği bir dönem.

“Hayır, benim iddiam, bu sefer kelimenin tam anlamıyla farklı olmadığı. Döngünün zaten bittiğini söylemek, BTC tarihinde ilk kez, tepe noktası olmayan, uzatılmayan bir döngü yaşadığımızı iddia etmektir.”

Kısa vadede Credible, 46.000 dolar civarında sığ bir geri çekilmenin tezini doğrulayacağını söylüyor.

“Şu anda aradığım şey. Yine, verimsizliği doldurmamak, bir sonraki büyük dürtümüze başladığımız argümanını daha da güçlendiriyor. BTC.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Bitcoin, son 24 saatte %1’den daha az bir düşüşle 46.920 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Orla/Konstantin Faraktinov[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img