En İyi Kripto Stratejisti’ne Göre Bitcoin (BTC) Patlamasını 58.000 Dolara Çıkaracak Şeyler İşte

Yakından takip edilen bir kripto analisti ve tüccarı, Bitcoin’i (BTC) 58.000 dolarlık hedefine iteceğine inandığını açıklıyor.

Yeni bir strateji oturumunda, takma adlı tüccar Cheds, Bitcoin’in yükselen üçgen modelinden çıktıktan sonra yükselişe geçtiğini söylüyor.

“46.000 doların var. Daha yüksek düşük yapıya sahipsin. Şimdi bu artan üçgene sahipsiniz. Bu, ona bir boğa olarak bakmanın en mantıklı yoludur ve yükselen üçgen normalde bir yükseliş devam formasyonudur… Ölçülen hareket üçgenin yüksekliği olacaktır. [It] bizi yaklaşık 56.000 ila 58.000 dolar arasında tutuyor.”

Kaynak: Cheds/YouTube

Cheds Bitcoin’de yükseliş eğilimi gösterirken, teknik gösterge şu anda direnç olarak hareket ettiğinden tüccarların 200 günlük hareketli ortalamayı yakından takip etmeleri gerektiğini söylüyor.

Analist ayrıca, piyasa katılımcılarının önümüzdeki günlerde Bitcoin’in nasıl işlem gördüğünü izlemesi gerektiğinin altını çiziyor. Boğaların BTC’nin acil desteğini savunması gerektiğini veya bir satış olayı riskiyle karşı karşıya kalması gerektiğini söylüyor.

“45 bin doların altında, başımız ciddi şekilde belada. Bildiğim ve araştırdığım her şeyin sonucu bu. Ben de bundan bahsettim. Geri dönüşü tutmak istiyorsun. Başlangıçta başarısız oldu. [It] Henüz tamamen başarısız olmadı, ancak bazı zayıflık işaretleri var.”

Teknik analizde, bir gerileme, bir varlığın önceki direnci desteğe çevirmek amacıyla kırılma noktasını tekrar ziyaret etme eğilimidir.

Boğalar BTC’yi 45.000 doların üzerinde tutmayı başardığı sürece Cheds, Bitcoin’in mevcut fiyatlardan %26’lık bir ralliyi ateşlemekten bir direnç uzakta olduğunu söylüyor.

“45.000 doların üzerinde kalmalıyız… İyi bir şansımız var çünkü gerçekten yapmanız gereken tek şey 200 günlük hareketli ortalamayı temizlemek. sen temizle [the 200-day moving average] 58.000 doların %80 – %90 olacağını hissediyorum. Bu üçgenden ölçülen hareket [and] çöküşten sonraki son büyük küme.”

Yazma sırasında, Bitcoin 46.024 $ karşılığında el değiştiriyor.

i

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Tithi Luadthong[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img