EOS İçin Güzel Günler Geliyormu?

Halen  (EOS), 921.634.859 EOS ile şu anda dolaşan  arz ile EOS piyasa değeri olarak 2.503.179.207 $ ile 2.47USD seviyesinde işlem görüyor. 24 saatlik fiyat hareket grafiği 3.041.103.923 USD değerinde EOS Coins’in alım satım yaptığını gösteriyor. Son zamanlarda, MinerGate hizmet portföyünü ve büyük EOS blok üreticisi olma yolunda genişledi. Lumi cüzdan bile, kullanıcılarının EOS ekosisteminde oy kullanabilmesi için ortaklık kurdu.

EOS tabanlı sosyal medya platformu Voice, beta sürümünü 14 Şubat 2020’de piyasaya süreceğini duyurdu. Çok yakın bir zamanda, EOS tabanlı kripto borsası EOSfinex, dört takas edilebilir  (RAM işlem çifti ile / USDT, EOX / USDT, EMT / USDT) canlı olarak yayınlandı ve EOS / USDT. EOSfinex, EOS’un ölçeklenebilirliğini ve Bitfinex’in endüstri ticareti uzmanlığını birleştirmek amacıyla oluşturuldu. EOSfinex bir şekilde sayısallaştırılmış varlık ticareti için yeni bir standart belirlemek üzere mevcut kripto para borsası standartlarını aşıyor veya çoğaltıyor.

EOS, Çin hükümeti tarafından yayınlanan en son kamu blok zinciri projelerinde yerini korumuştur. EOS, 2020’ye kadar Asenkronize Bizans hatasına toleranslı (abFT) sunma planlarına sahiptir, burada geri döndürülemezlik süresi iyileşir ve BP’lerin blok başlıklarından eksiltme yapmak yerine doğrudan iletişim kurmasına izin verir.

Teknik Rapor’da belirtildiği gibi% 4 enflasyon için altyapı oluşturacak olan Evrensel Kaynak Devralma (URI) yaratma planları vardır. Huobi havuzu, EOS test zinciri (Crypto Kylin Testnet) oluşturmak için EOS topluluğuyla işbirliğinin ardından projelerin test edilebileceği özel bir borsa başlattığını duyurdu. Huobi havuzu, EOS Topluluğu için düğüm seçimleri hakkında onları bilgilendirecek bir oylama platformu geliştirmeye öncülük etti.

EOS Fiyat Tahmin

2020, Temmuz ayında kesinlikle 10 $ ‘a ulaşacağı EOS için altın yıl olacağı düşünülüyor, daha sonra yavaş yavaş düşecek ve yıl sonuna kadar 15 $’ a ulaşacak. Böylece, yılın ilk yarısında, oldukça olumlu bir etkileşim ile başlayacak, daha sonra yavaş yavaş azalacaktır.

EOS fiyat tahmini 2025

EOS fiyat tahmini, EOS fiyatının 5 yıllık bir yatırımla EOS fiyat değerinde uzun vadeli bir artış için yükseldiğini göstermektedir. Bu, 2025 yılında EOS Fiyatının 106.77 dolar civarında olacağı tahmin ediliyor, bu da son derece yükselen bir iyimser tahmin.

Önümüzdeki yıllarda bu kripto, kullanılabilirlik endeksi artı tüm dünyada kabul görecek. Merkezi olmayan blockchain platformlarında çalıştıkça, bu teknolojide çalışan diğer platformları araştıracak ve geliştiriciler arasında popüler hale gelecektir. Alt yapısında kullandığı eşsiz algoritma ve finansal destegi ile uzun soluklu olarak güzel hedefleri olduğunu belirtmekte fayda var.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img