Epic Bitcoin Crash’i Doğru Bir Şekilde Arayan Tüccar, Ethereum Yatırımcılarına Yeni Uyarı Verdi

2018’de Bitcoin’in (BTC) çöküşünü sağladıktan sonra kripto çevrelerinde efsane haline gelen kıdemli bir tüccar, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum’da (ETH) alarm veriyor.

Peter Brandt anlatır 645.700 Twitter takipçisi, Ethereum’un azalan bir üçgen oluşturduğunu, ETH için daha fazla aşağı yönlü risk öneren bir devam modeli oluşturduğunu söyledi.

“İlk önce çılgın NFT’nize dalmaya hazır değilim [non-fungible token] Ancak ETH, ölçülü bir risk kısa ticareti için iyi bir olasılık gibi görünüyor… ETH bir c**p kripto parçasıdır. İşlemsel olarak maliyet engelleyici ve hantal. Yeni sürümlerin tanıtımını yapanlar hala Hindenburg’un yeniden inşasını bekliyorlar.“

Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Tüccarın grafiğine bakıldığında, Ethereum yaklaşık 1.750 dolardan destek alırsa düşüş modeli oynayabilir.

Brandt, Ethereum’da düşüş eğiliminde olan tek popüler analist değil. Kripto stratejisti Cantering Clark ayrıca 134.600 Twitter takipçisine ETH’nin Mart 2021’den bu yana piyasayı yukarı yönlü tutan çapraz desteğinin çok altında işlem gördüğü için keskin bir düşüş için olgun göründüğünü söyledi.

“Bu sefer biraz farklı olduğunu düşünmeseydim, bu ETH tablosuna bakar ve ‘Büyük gemiler yavaş döner ve kolay kolay durmazlar’ diye düşünürdüm. Yüksek zaman dilimi önlemleriyle, bu, gerçek momentum düşüşünün başlangıcı olabilir.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Bu arada, diğer kripto stratejisti Credible, ETH’nin Bitcoin (ETH/BTC) karşısındaki performansına bakıyor. Credible’a göre, ETH/BTC çifti, 1.785 dolar değerindeki mevcut 0.060 BTC fiyatından değerinin %41’inden fazlasını kaybetmeye hazır görünüyor.

“ETH/BTC kanamaya devam ediyor ve neredeyse dört ay önce ana hatlarıyla belirttiğim hedefime ulaştı. Bununla birlikte, BTC henüz beşinci dalgasına bile başlamadı, bu da BTC’nin piyasayı bu düzeltmeden en büyük beşinci seviyesine çıkarması nedeniyle ETH/BTC’nin çok daha düşük olmasını bekliyorum. Aşağıda revize edilmiş hedef.”

Kaynak: Güvenilir/Twitter

Güvenilir, sadık bir Bitcoin boğasıdır. inanır BTC, bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesini (beşinci dalga) basacak ve rallinin ilk aşamalarında çoğu altcoinden daha iyi performans gösterecek.

Yazma sırasında, ETH 1.796 $ için el değiştirirken, BTC 29.819 $ değerinde.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/StunningArt[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img