Erc20 Tokeni Nedir, Ethereum İçin Ne Anlama Gelir? 2021 Güncel

Erc20 tokeni tanımı, En önemli Ethereum belirteçlerinden biri ERC-20 olarak bilinir. ERC-20 teknik standart olarak ortaya çıktı

En önemli Ethereum belirteçlerinden biri ERC-20 olarak bilinir. ERC-20 teknik standart olarak ortaya çıktı; Token uygulaması için Ethereum blok zincirindeki tüm akıllı sözleşmelerde kullanılır ve tüm Ethereum tabanlı belirteçlerin uyması gereken kuralların bir listesini sağlar.

ERC-20 bazı açılardan bitcoin, Litecoin ve diğer kripto para birimlerine benzer; ERC-20 tokenleri, değeri olan ve gönderilip alınabilen blockchain tabanlı varlıklardır. Birincil fark, kendi blok zincirleri üzerinde çalışmak yerine, Ethereum ağında ERC-20 tokenlerinin yayınlanmasıdır.

Binance Kayıt Ol %20 Komisyon İndirimli
Binance Kripto Para Borsasına Buraya Tıkla Üye Ol

Binance mobil için uygulamayı indirip kayıt olurken davet kodunu manuel bir şekilde ”referans kimliği” kısmına S6UNKV55 bu kodu girin.

Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsası Olan Binancenin Komisyon Oranı İşlem Başı %0.06 En Az Komisyon Alan Bitcoin Borsası Olmak İle Beraber Para Çekme Ve Yatırma Yaparken de İşlem Ücretleri En Az Olan Kripto Para Borsası

Ücretsiz Bitcoin Altcoin Borsa Eğitimleri (Udemy)
Ücretsiz Borsa Eğitimleri İçin Buraya Tıkla

İnstagram

Kripto Lider İnstagram İçin Buraya Tıkla

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img