Ertha’nın Inter-Metaverse Portal NFT’leri 60 bin dolara satın alındı

sayesinde metaverse’ler arasında seyahat etmek artık mümkün Ertha’nın Portal NFT’leri. Oyunun tutkulu topluluğu, amaçları şimdiye kadar bir gizem olmasına rağmen, bu NFT’ler için şimdiden 60.000 doların üzerinde para harcadı.

Ertha’nın oyuncuları, kendi gezegenleri ile kendi gezegenleri arasında anında seyahat edecekler. Ay – Yepyeni bir Bilimkurgu esinli metaverse.

Portallar bir kolay kaynak pasif gelir. Oyuncuların seyahat etmek için bilet satın almaları ve kargoyu varış noktasına taşımak için ücret ödemeleri gerekecek. Arazi sahipleri her işlemden gelir elde eder.

Ertha’da bir portal satın almak akıllıca bir yatırımdır. Her portal iki yoldan gider, bu nedenle Ertha’daki sahipler, içinde bir portal NFT’si alır. Ay – ücretsiz (ve tersi)!

Bu yeni yardımcı program ayrıca her bir portalı çevreleyen arazinin değerini artıracak şekilde ayarlanmıştır. Oyuncu ve kaynak taşımacılığının rahatlığı nedeniyle, oyuncuların aralarında seyahat etmek için ödeyecekleri ücretler nedeniyle sahiplerine pasif gelir de sağlayacaklar. Portallar sürekli olarak yüksek bir faaliyet hacmine sahip olacaktır.

Ertha’nın şehir NFT’leri gibi, portallar da benzersiz bir iş fırsatıdır. gelir elde etmek sadece yerel olarak değil, gezegenler arası olarak da!

Portallar Ertha’nın profilini güçlendirmeye devam ediyor. Bu haber, tek bir alıcının 50.000 dolara satın aldığı Roma’nın 120.000 dolarlık, Tokyo’nun ve İsveç’in çoğunluğunun rekor kıran 120.000 dolarlık satışından sonra geliyor.

Ertha Metaverse nedir?

Ertha’da, insanlık kendini yok olmanın eşiğinde bulur. Dünya liderleri, Dünya’yı hızla değişen ikliminden kurtarmaya yönelik son girişimlerinde başarısız oldular ve takip eden yıllarda anlatılmamış doğal afetler gezegeni harap etti.

Oyunculara, sıfırdan yeni bir dünya kurarak geçmişimizin yanlışlarını düzeltme fırsatı verilir. Kaynakları çıkarın, arazi geliştirin, ekonomileri yeniden inşa edin ve ülkeleri ve hükümetlerini uygun gördükleri şekilde yeniden şekillendirin. Her oyuncunun eylemleri, sürekli gelişen bir metaverse içinde kalıcı bir etkiye sahip olabilir.

Ertha’nın Oynanışı

Ertha’nın dünyası, oyuncu tabanı arasında yeni hükümetler, ekonomiler ve titrek ittifaklar oluşturmak için olgunlaşmış, karmaşık ve karmaşık bir şekilde tasarlanmış bir oyun alanıdır. Metaverse bölünmüştür 350.000 satın alınabilir arsa, her biri üzerlerinde gerçekleşen işlemlerden vergi, ücret ve diğer gelir türlerini toplar. Oyuncular rekabette bir adım önde olmak için üretim, ticaret ve finansal bütçeleri dengelemelidir.

Metaverses ve Play-to-Earn oyunlarına giriş arayanlar için Ertha, benzeri olmayan bir fırsatı temsil ediyor.

ERTHA Simgesi Nedir?

ERTHA jetonu, Erthaverse’e girme konusunda ciddi olan herkes için önemli bir rol oynayacak! Bir ekonomik ve politik entrika oyunu olarak, jetonumuz oyuncular için çeşitli kullanımlara sahiptir. Oyun içi politik politikaları etkilemek, arazi satın almak, gayrimenkul geliştirmek ve çok daha fazlası için $ERTHA kullanın.

Bunları nasıl kullanmaya karar verirseniz verin, sahip olduğunuz ERTHA jetonlarının Erthaverse içindeki etkiniz üzerinde gerçek bir etkisi olacaktır!

[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img