Eski SoftBank CEO’su Portföyünün %10’unu Bitcoin’e (BTC) Adadı

SoftBank’ın eski CEO’su Marcelo Claure, şimdi tüm varlıklarının %10’unu Bitcoin’e (BTC) ayırdığını söylüyor.

Bitcoin 2022 Konferansı’ndaki bir panel tartışması sırasında Claure, hükümetin para politikalarının dünya genelinde enflasyona yol açtığını savunuyor.

Yaklaşan bir durgunluk potansiyeline ilişkin korkuların, BTC varlıklarını %80-90 oranında artırmaya ittiğini söylüyor.

“Geleneksel olarak, sermaye paylaştırıcılar – bize söylenen güvenli şey, ‘Hey, her şeyi %2’de tut’ idi.

Bize göre, Bitcoin’i servetimizi korumanın en güvenli yollarından biri olarak görmeye başlıyoruz, ama daha da önemlisi, aynı zamanda kazanç potansiyelinin Bitcoin’den çok daha büyük olduğu, muhtemelen bugün var olan tek yatırımdır. bir asimetri potansiyeli.”

Claure geç saatlerde Tokyo merkezli SoftBank’tan ayrıldı Ocak. Halen T-Mobile’ın yönetim kurulunda görev yapmaktadır ve Yatırım firması Claure Capital’in başkanı ve CEO’sudur.

Bitcoin, yazı yazılırken 43.411,96 dolardan işlem görüyor, gün içinde bile işlem görüyor.

Piyasa değerine göre en üst sıradaki kripto varlığı, son yedi günde %4,7’den fazla düştü, ancak ayda %11,5’ten fazla arttı.

İ

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/mükemmel sanat/Natalia Siiatovskaia[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img