Ethereum 165$’a Kadar Bir Düzeltme Gelebilir, İşte Nedeni

Çok şaşırtan bir hareketle, Ethereum 19 Nisan’da 192 dolara kadar yükseldi, yani kripto para birimi acımasız “Kara Perşembe” kazasının yüzde 100’ünü etkili bir şekilde geride bıraktı.

Ne yazık ki yükselişin alıcıları için, kripto para birimi bu fiyat noktasında uzun süre kalmadı, 180$’a düştü, daha sonra% 13’lük bir düzeltme oluşturmak için 165$’a düştü.

Geçtiğimiz 18 ay boyunca birçok kez yükseliş zirvesine imza atmış olan 190 $ ‘dan başlayan bu kesin geri dönüş, boğalarlara iyi gelmedi. Ancak grafik üzerindeki önemli bir gösterge Ethereum’un zaten dibe vurduğunu gösteriyor.

Bu durumda önceki üstel artışlar, ETH’deki önceki diplere denk geldiğinden, Mart ayında 90 dolara düşme, çoklu Aralık 2019’da 120 dolara düşme vb.Gibi dikkat çekicidir.

Bu tarihsel emsal, Ethereum’un geçen gün 165 dolara düştüğünde önemli bir şansı olduğunu önerecektir.

Ayrıca, Gri Tonlama Yatırımları geçtiğimiz hafta Bitcoin ve Ethereum fonlarına büyük kurumsal girişler gördüğünü açıkladı.

DTC Capital’in Spencer Noon, statün özel olarak ETH’ye verdiği önem üzerine şunları söyledi:

“Kurumsal yatırımcılar ETH alıyor.En son Grayscale Invest raporundan: Ethereum Trust ilk çeyrek girişlerinde 110 milyon dolar gördü. Bu, son 2 yıldır (95.8 milyon dolar) bir önceki girişlerinden daha fazla. ”

Nitekim, ETH nihayet bu yılın Ocak ayında bu bölgeyi geçtiğinde, hızla 290 dolara doğru yürüdü ve bölge geçen yılın Kasım ayında destek olarak kaybolduktan sonra, 120 dolara hızlı bir düşüş izledi.

Ayrıca,önceki raporlara göre, kripto alanında dikkat çeken bir grafikçi, Ethereum’un ters grafiğinin, Ethereum’un son zamanlarda önemli bir direnç seviyesi tarafından reddedildiğini gösteren grafiğiyle “tam bir geri çekilme sürecinde 2017 yükseliş öncesine benzediğini açıkladı.

Oyun oynamayı beklediği “tam geri çekilme”, önümüzdeki haftalar ve aylar içinde Ethereum’u 290 dolara götürecek.

BTC, kripto para piyasasının geri kalanına liderlik ettiğinden, ETH böyle bir trendden yararlanmaya devam ediyor.

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img