Ethereum Balinaları En Büyük ETH Rakibini Biriktiriyor ve Dogecoin Rakibi Shiba Inu’yu Düşürüyor

Önde gelen bir balina izleme platformu, Ethereum (ETH) balinalarının geçtiğimiz ay fiyatı düşen bir ETH rakibi biriktirdiğini söylüyor.

Buna göre Balina İstatistikleriFantom (FTM), bu hafta en iyi 100 ETH cüzdanı tarafından satın alınan ilk on token arasında yer aldı.

Fantom yazı yazılırken 1,34 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 43. sıradaki kripto varlığı, geçen hafta %5.5’ten fazla arttı.

WhaleStats’a göre ilk 100 ETH adresi popüler memecoin ve Dogecoin (DOGE) rakibi Shiba Inu’yu (SHIB) da satıyor.

SHIB, bir ay önce fiyatlandırıldığı yere göre %4 düştü. Piyasa değerine göre 15. sıradaki kripto varlığı geçen hafta %9’dan fazla arttı.

Bitcoin (BTC) balinaları açısından, kripto analitik firması Santiment notlar Twitter’da, derin cepli yatırımcıların Rusya’nın Ukrayna’yı işgalinin başlangıcından bu yana BTC biriktirdiğini bildirdi.

“1k ila 10k BTC tutan Bitcoin adreslerinin miktarı, Rusya-Ukrayna savaşının resmileştirilmesinden bu yana %8.3 arttı. 2.203 adres 1 yılın en yüksek seviyesinde. Hem bu katman hem de 100’e 1 bin BTC katmanı, tarihsel olarak fiyat hareketlerini önceden haber verdi.”

Kaynak: SantimentFeed/Twitter

Bitcoin, yazı yazılırken 44.384,81 dolardan işlem görüyor.

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/FlashMovie/Fotomay/WindAwake[ad_2]

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img