Ethereum Balinaları, En İyi Kripto Oyun Projesi ApeCoin’e ve Dört Ek Altcoin’e Atlıyor

İki zincir üstü analiz izleyicisine göre, Ethereum (ETH) balinalarının sayısı artıyor ve birkaç altcoin projesine dalıyor.

Analitik firması Santiment, dünyanın en zengin kripto cüzdanları arasında Ethereum varlıklarında büyük bir artışın altını çiziyor.

Şirket diyor 10.000’den fazla ETH’ye sahip Ethereum sahiplerinin sayısı, geçen yılın Aralık ayından bu yana görülmeyen seviyelere ulaştı.

Santiment, balina birikiminin gelecekteki fiyat artışlarının göstergesi olduğuna inanıyor.

“10k+ ETH’ye sahip Ethereum adreslerinin sayısı Aralık 2021’den bu yana en büyük miktara (1.329) ulaştı. Buna sadece 5 haftada 40 tane daha dahil.

Balina adreslerinin sayısı ile gelecekteki fiyat hareketi arasında açık bir ilişki var.”

Kaynak: SantimentFeed/Twitter

WhaleStats’taki işlem izleme botu da raporlama Ethereum’un geçen hafta balinalar arasında en popüler kripto para birimlerinden biri olduğunu ve ortalama satın alma işleminin toplam 1.919 ETH tokeni ve toplam 6.230.754 $ olduğunu açıkladı.

Yazma sırasında, Ethereum 3.385 dolardan yatay işlem görüyor, ancak 22 Mart’ta haftalık 2.939 dolardan %15,1 artışta kaldı.

WhaleStats’ın geçen hafta en çok satın alınan stabil olmayan kripto varlıklarının ilk 10 listesi şunları içeriyor:

Oyna-kazan blok zinciri oyun platformu Gala Games (GALA), ortalama 1.032.251 GALA jetonunu 276.738 $ karşılığında satın aldı. Bored Ape Yacht Club yan projesi ApeCoin (APE), 270,193 $ karşılığında ortalama 20.055 APE satın alıyor. Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox (SAND), balinaların 251.123 $ karşılığında 72.756 SAND satın aldığı. 81.210 SRM jetonu için 246.704 $ ayarında merkezi olmayan değişim Serumu (SRM). Katman-2 ölçekleme çözümü Polygon (MATIC), 160.244 $ karşılığında ortalama 96.931 MATIC satın aldı. Merkezi olmayan borç verme ve borç alma protokolü Aave (AAVE), balinaların 148.507 $ karşılığında ortalama 855 AAVE satın almasıyla. Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/jamesteohartSon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img