Ethereum, Cardano ve Piyasayı Durduramayan Kritik Aşamalara Giren Bir Ek Kripto Projesi: Madeni Para Bürosu

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Ethereum (ETH) ve diğer iki altcoin’in varlıklarının önemli aşamalarına girdiğini ve görünüşte onları ayı piyasasına karşı bağışık hale getireceklerini söylüyor.

Yeni bir piyasa güncellemesinde, takma adlı Coin Bureau, Guy’a ev sahipliği yapıyor anlatır Önde gelen altcoin Ethereum, akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) ve gizlilik odaklı blok zinciri Monero’nun (XMR) abonelerinin hepsi yolculuklarının ‘önemli aşamalarına’ giriyor.

Guy, ETH’nin test ağında bir hisse kanıtı mekanizması denemesinin Ağustos ayında bir çalışma kanıtı sisteminden geçme yolunda olduğunu söylüyor.

“Dışarıdaki en büyük üç proje, önümüzdeki birkaç hafta içinde varlıklarının önemli aşamalarına giriyor. İlk olarak, Ethereum yaklaşık bir hafta içinde test ağında birleştirmeyi başlatmaya hazırlanıyor.

Şimdi, bu, ağustos ayında ana ağ birleşmesine giden yolda çok önemli bir adım ve umarız Ethereum’un hisse kanıtı döneminin başlangıcıdır. Yani, birleşme planlandığı gibi giderse [testnet]o zaman gerçek birleşmenin planlandığı gibi devam etme şansı var.”

Guy daha sonra 9 Haziran’da Monero’nun protokolün blok ödülünü kalıcı olarak 0,6 XMR’ye düşürecek olan terzi görevini başlatacağını söyledi. Kripto analistine göre bu, insanları daha fazla token madenciliği yapmaya teşvik edecek.

“Bu blok ödülü sonsuza kadar kalacağı için, madenciler her zaman ağı güvence altına almaya teşvik edilecek ve sonunda Bitcoin’e olacağı gibi blok ödülünün sıfıra gitmesi konusunda endişelenmeleri gerekmeyecek. Daha fazla mayın, daha fazla ademi merkeziyetçilik, daha fazla güvenlik anlamına gelir.”

Ardından, kripto analisti, Cardano’nun Haziran sonunda piyasaya sürülmesi planlanan yaklaşan Vasil hard fork güncellemesine dikkat çekiyor. Guy’a göre, yükseltme protokolü hızlandırmalı ve işlem ücretlerini azaltmalıdır.

“[The Vasil hard fork] Temel olarak ağı daha ölçeklenebilir hale getirmeye odaklanacak bir dizi Cardano iyileştirme teklifinin uygulandığını görecek, yani, umarız, daha hızlı ve daha ucuz işlemler. [Also]beş milyonuncu yerel varlık da Cardano’da kısa süre önce basıldı ve Djed sabit parası da ufukta.”

Guy ayrıca bir kripto varlığın fiyatının, bir dijital varlığın ne kadar fayda sağladığının gerçek bir yansıması olmadığını da söylüyor.

“Fiyatın her şey olmadığını unutmayın. En önemli olan perde arkasında neler olup bittiği ve ayı piyasasının olmaması en iyi projelerin gelişmeye devam etmesine engel olacak.”

ben

Fiyat İşlemini Kontrol Et

Bir Dakikayı Kaçırmayın – Doğrudan gelen kutunuza gönderilen kripto e-posta uyarılarını almak için abone olun

Bizi takip edin heyecan, Facebook ve Telgraf

The Daily Hodl Mix’te sörf yapın

&nbsp
En Son Haber Başlıklarını Kontrol Edin

Sorumluluk Reddi: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, Bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu lütfen unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez ve Daily Hodl bir yatırım danışmanı değildir. The Daily Hodl’ın bağlı kuruluş pazarlamasına katıldığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock/Marciano Graphic/monkographic/Mingirov YuriySon dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img