Ethereum DeFi Protokolünden Milyonlarca Para Çekildi Ters Finans

Bu makaleyi paylaş

Başka bir gün, başka bir DeFi hack. Ters Finans, multi-milyon dolarlık bir istismara maruz kalan en son Ethereum protokolüdür.

Ters Finans, Multi-Milyon Dolarlık Hack’ten Zarar Gördü

Ethereum’un DeFi ekosistemi başka bir büyük saldırıya uğradı.

Sermaye açısından verimli getiri üretimine odaklanan bir stablecoin protokolü olan Ters Finans, Cumartesi günü erken saatlerde bir istismarda boşaltıldı. Kripto endüstrisinin en iyi güvenlik analitiği şirketlerinden biri olan PeckShield, uyarıldı Ters ekibi, istismarın gerçekleşmesinden dakikalar sonra Twitter’da hack’ledi.

eter tarama verileri Bilgisayar korsanının protokolden YFI, WBTC ve Inverse’in kendi DOLA belirtecinde milyonlarca doları boşalttığını ve ardından varlıkları Ethereum için takas etmek için Uniswap gibi merkezi olmayan borsaları kullandığını gösteriyor. Bu Ethereum cüzdanı Hacker’a bağlı bir kişi, izlerini kapatmak için işlem karıştırıcı Tornado Cash aracılığıyla yaklaşık 14.6 milyon dolar değerinde 4.200 Ethereum’u zaten sifonladı. Cüzdan, basın zamanında 250.000 doların biraz üzerinde para içeriyor.

Inverse ekibi saldırıyı kabul etti bir tweet, ancak henüz tam bir açıklama paylaşmadı. Gönderide, “Şu anda durumu ele alıyoruz, lütfen resmi bir duyuru bekleyin” dedi.

İlginç bir şekilde, diğer DeFi hack’lerinin çoğunda görülen bir eğilime meydan okuyan Inverse’in INV’si şu anda piyasada ayakta duruyor. Basın zamanında %5,9 artarak 402 dolardan işlem görüyor.

Bu hikaye kırılıyor ve daha fazla ayrıntı ortaya çıktıkça güncellenecektir.

Açıklama: Yazma sırasında, bu parçanın yazarı ETH, INV ve diğer birkaç kripto para birimine sahipti. Ayrıca bir kripto para birimi endeksinde UNI ve YFI’ye maruz kaldılar.

Bu makaleyi paylaş

Bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen bilgiler, doğru ve güvenilir olduğuna inandığımız bağımsız kaynaklardan elde edilmiştir, ancak Decentral Media, Inc., bu web sitesindeki veya bu web sitesi aracılığıyla erişilen herhangi bir bilginin güncelliği, eksiksizliği veya doğruluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermez. . Decentral Media, Inc. bir yatırım danışmanı değildir. Kişiselleştirilmiş yatırım tavsiyesi veya diğer finansal tavsiyeler vermiyoruz. Bu web sitesindeki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Bu web sitesindeki bilgilerin bir kısmı veya tamamı güncelliğini yitirebilir veya eksik veya yanlış olabilir veya olabilir. Eski, eksik veya yanlış bilgileri güncelleyebiliriz, ancak buna mecbur değiliz.

Bu web sitesindeki bilgilere dayanarak asla bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım kararı vermemeli ve bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi asla yatırım tavsiyesi olarak yorumlamamalı veya bunlara güvenmemelisiniz. Bir ICO, IEO veya başka bir yatırım hakkında yatırım tavsiyesi arıyorsanız, lisanslı bir yatırım danışmanına veya başka bir kalifiye finans uzmanına danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Herhangi bir ICO, IEO, kripto para birimi, para birimi, tokenleştirilmiş satışlar, menkul kıymetler veya emtialar hakkında analiz veya raporlama için herhangi bir biçimde tazminat kabul etmiyoruz.

Tüm şartlar ve koşullara bakın.

NFT Express: NFT dünyasına adım atmanız

Tatum’da, Solidity öğrenmek veya kendi akıllı sözleşmelerinizi oluşturmak zorunda kalmadan birden fazla blok zincirinde kendi NFT’lerinizi oluşturmayı zaten çok kolay hale getirdik. Herkes konuşlandırabilir…

Bored Ape Yacht Club Discord Sunucusu Bilet Aracı İstismarından Sonra Hacklendi

Bored Ape Yacht Club’ınki de dahil olmak üzere birçok Discord sunucusunun güvenliği ihlal edildi. Bilgisayar korsanları, kimlik avı bağlantıları yayınlamak için yakın tarihli bir Ticket Tool Discord bot güncellemesinden yararlanmış gibi görünüyor…

Solana DeFi Uygulaması Cashio’nun Hacklenmesiyle Milyonlarca Kayıp

Solana stabilcoin protokolü cashio, amiral gemisi stablecoin CASH’in tamamen çökmesine yol açan bir istismardan zarar gördü. Cashio Milyonlar için Hacked Solana’da bir sabit para protokolü olan cashio,…

OpenSea NFT Hack, Web3 Kişisel Gözetim Risklerini Ortaya Çıkarıyor

Hacker, Bored Ape Yacht Club, Azuki ve NFT Worlds gibi aranan koleksiyonlardan yüzlerce yüksek değerli NFT çaldı. NFT Hack’te Hedeflenen OpenSea Kullanıcıları Bir bilgisayar korsanı milyonlarca…Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

anlık kripto

Related articles

Leave a reply

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img